opublikowano 05/04/2018 o godzinie 22:33:36, autor Olga

Przegląd techniczny - spraye do łańcucha
Niezależnie od tego, czy wybieramy off-road, czy supermoto - posiadanie produktów, które zapewniają właściwy napęd w motocyklu, są podstawą bezpiecznej jazdy. Czego zatem warto użyć do smarowania i czyszczenia łańcuchów? Podpowiadamy!


Chain Clean Degreaser
Należy go mieć przy sobie zarówno podczas zawodów, jak i treningów. W momencie, kiedy nasz łańcuch jest bardzo zanieczyszczony, dzięki temu produktowi w prosty i intuicyjny sposób, możemy go wyczyścić i wysmarować.

Chain Lube Off Road
Off-road rządzi się swoimi prawami – w momencie, gdy jeździmy po terenie, gdzie jest dużo piachu i pyłu, powinniśmy użyć właśnie sprayu Chain Lube Off Road. Istotne jest, że bardzo szybko klei się on na łańcuchu. Instrukcja obsługi jest prosta – smarujemy łańcuch sprayem i natychmiast, możemy wyjechać na tor. Dzięki temu, że szybko zastyga, jest on idealny do jazdy w terenie. Co ważne – można go nabyć w wersji, zarówno o małej, jak i dużej pojemności.

Chain Lube Road
Jest to spray stworzony do jazd szosowych, używany w momencie, gdy stawiamy na supermoto. Łańcuch należy smarować, nieco wcześniej przed jazdą, gdyż już po kilkunastu minutach spray osiąga swoje właściwości.

Chain Lube Racing
Jest to spray, który zawiera w sobie teflon. Spray ten zalecany jest dla wyczynowców i zawodników startujących w wyścigach. Chain Lube Racing dostępny jest również w małym pojemniku

Wspomniane spraye
 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook