opublikowano 16/03/2018 o godzinie 11:54:26, autor Olga

Przegląd techniczny - kaski ScottNie da się ukryć, że dobrze dobrany kask w dużej mierze wpływa na komfort naszej jazdy. Warto więc, by był to wybór przemyślany i niedyktowany jedynie walorami wizualnymi. Należy zatem poświęcić temu zakupowi odpowiedni czas, by służył on nam, jak najdłużej.


Każdy z kasków marki Scott dysponuje homologacją na wszystkie wyścigi na świecie! Jest ona niezmywalna i dobrze zabezpieczona. Ponadto każdy rodzaj kasku posiada zabezpieczenie DD, które uznawane jest za najwygodniejsze i najbezpieczniejsze zapięcie. (W momencie, kiedy pociągniemy za pasek prawidłowo zapiętego kasku – nie ma szans, żeby się on poluzował, bądź urwał).Dla dzieci zaprojektowane są kaski mniejsze - ze względu na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Są one lżejsze i dobrze wyprofilowane. Modele kasków dostępne są w różnych kolorach – dlatego bez problemu dopasujecie coś, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dostępne modele kasków dla DOROSŁYCH, znajdziecie pod linkiem: kaski SENIOR

Dostępne modele kasków dla DZIECI, znajdziecie pod linkiem: kaski JUNIOR

Sposób zapięcia kasku i dodatkowe informacje - Kaski Scott - Dlaczego warto kupić?


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook