opublikowano 20/04/2018 o godzinie 11:55:26, autor Olga Taraszka

Przegląd techniczny - jak właściwie dobrać wielkość kaskuKask to absolutna podstawa naszego motocyklowego wyposażenia. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że powinien on być dobrany indywidualnie i mieć odpowiedni rozmiar. Jak zatem właściwie dobrać wielkość kasku?


Sprawa jest tutaj dość prosta. Jeśli dobieramy rozmiar kasku do głowy, to w pierwszej kolejności powinniśmy zmierzyć głowę, po obwodzie w największym miejscu (na wysokości czoła, nad uszami). Może nam do tego posłużyć zwykła miara krawiecka. Następnie kask dobieramy, zwracając uwagę na centymetry podane na odwrocie kasku.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook