opublikowano 23/02/2018 o godzinie 22:38:27, autor Olga

Przegląd techniczny cz.1 – kaski
Sezon startowy zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz warto zadbać o dobre przygotowanie, nie tylko fizyczne, ale także techniczne! W pierwszej kolejności jedziemy z tematem bezpieczeństwa i bierzemy na warsztat… kaski.


Nie da się ukryć, że dobrze dobrany kask w dużej mierze wpływa na komfort naszej jazdy. Warto więc, by był to wybór przemyślany i niedyktowany jedynie walorami wizualnymi. Należy zatem poświęcić temu zakupowi odpowiedni czas, by służył on nam, jak najdłużej. Istotna jest przede wszystkim wygoda użytkowania, czyli waga i sposób zapięcia kasku. Podczas zakupów powinniśmy zapytać, także o kwestię ochrony, przed słońcem i wentylację. Pamiętajmy też, że warto zaopatrzyć się w kask z wypinanym wnętrzem, by w łatwy sposób utrzymać je w czystości.

Poniżej podlinkowaliśmy Wam kilka przykładowych modeli, które warto wziąć pod uwagę:

KASK SCOTT 350 PRO BLACK/ORANGE SENIOR

->Szczegółowe informacje

KASK SCOTT 350 PRO RACE LIGHT BLUE/BLUE SENIOR

->Szczegółowe informacje

KASK SCOTT 350 PRO DIRT RED/BLUE SENIOR

->Szczegółowe informacje

KASK SCOTT 350 PRO WHITE JUNIOR

->Szczegółowe informacje


KASK SCOTT 350 RACE BLACK/WHITE JUNIOR

->Szczegółowe informacje

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook