opublikowano 23/01/2020 o godzinie 09:43:56, autor Żaneta Lipińska

Praca marzeń? Twórz z nami dyscyplinę Pit Bike - nabór do współpracy przy zawodach


Kochasz motorsport? Chcesz zobaczyć, jak tworzy się najlpesze wydarzenia pit bike od podszewki i współtworzyć rundy Pucharu Polski Pit Bike SM oraz Pit Bike Cup? Zapraszamy do współpracy.

To wyjątkowa okazja, by zdobyć doświadczenie przy obsłudze zawodów. Organizatorzy dwóch największych cykli w naszym kraju ogłosili nabór do swojej ekipy. Jedyny warunek- poza chęcią poznania świata motorsportu i zaangażowania to ukończone 16 lat.

Poszukiwana, poszukiwany

Kto jest poszukiwany? Osoby funkcyjne, które w sezonie 2020 będą pracowały przy obsłudze zawodów. To idealna propozycja dla tych z was, którzy chcieliby sprawdzić się w “boju” i w przyszłości zdobyte doświadczenie wykorzystać w dalszej ścieżce rozwoju w motorsporcie. Decydując się na współpracę na torach całego kraju, tam gdzie odbywać będą się poszczególne rundy, m.in. Toruń, Bydgoszcz, Koszali, Stary Kisielin, Słomczyn k. Warszawy, czy Głażewo, będziesz mieć zapewnione zakwaterowanie,  i wyżywienie. Oczywiście nie musisz decydować się na wszystkie rundy, ale jest to mile widziane. Poza samą nauką i rozwojem w zakresie pracy przy obsłudze zawodów, będziesz mieć możliwość wyrobienia licencji sędziowskiej. W przyszłości pozwoli to na obsługę innych stanowisk oraz dalszy rozwój np. instruktor sportów motocyklowych. Ważny aspekt to również atrakcyjne wynagrodzenie, które oferuje organizator.

-Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać w branży motorsportu- mówi Mateusz Piontkowski, który podczas zawodów pełni funkcję kierownika trasy. - Po dwóch sezonach organizacji Pucharu Polski Pit Bike SM mamy duże doświadczenie, którym chcemy się podzielić. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie z zakresu pełnionych zadań, cenimy sobie zgranie zespołowe i relacje w teamie pracującym przy obsłudze zawodów. Niezależnie czy chcesz się sprawdzić czy wiążesz swoją przyszłość z motorsportem, a może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zapraszamy. Praca ta wymaga skupienia i skrupulatności, ale satysfakcja z tworzenia zawodów pit bike na pewno wynagrodzi wasze zaangażowanie.

Jeżeli chcesz być częścią sztabu tworzącego wydarzenia pit bike, zgłoś się koniecznie. Poza warunkiem ukończenia 16 roku życia, nie ma większych wymagań. Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju dyscypliny pit bike w naszym kraju, niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobywać, zgłoś się przez ten FORMULARZ.

Jeżeli bierzesz udział w zawodach off-road, a chcesz współpracować przy zawodach na asfalcie i odwrotnie, również możesz zgłosić swoją kandydaturę. Do dzieła!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook