opublikowano 20/02/2019 o godzinie 18:56:45, autor Żaneta Lipińska

Poznaj minimotocykle YCF i MRF [WARSAW MOTORCYCLE SHOW]

Chcesz zobaczyć różne modele, dopasować odpowiedni do wieku i wzrostu dziecka? Zapraszamy do Strefy Dzieci na Warsaw Motorcykle Show 2019!


Na 350 metrach kwadratowych zorganizowana zostanie wioska pit bike! Podczas trzech dni targowych nie zabraknie spotkań z zawodnikami, czy informacji o szkoleniach i zawodach. Ale będzie też coś dla początkujących. Najwięcej pytań, jakie do nas kierujecie to dobór odpowiedniego pit bike. Jeżeli nie wiecie, który model będzie odpowiedni na miejscu podpowiemy, na co zwrócić uwagę, jaką pojemność pit bike wybrać w zależności od wieku i wysokości oraz jakim sprzętem można rywalizować w zawodach. Opowiemy o poszczególnych klasach Pucharu Polski Pit Bike SM, które uzależnione są od wieku i rodzaju pit bike.

Blok: DLA NAJMŁODSZYCH
Czym jest pit bike? Omówienie minimotocykli- jak dobrać do wzrostu i wieku dziecka, jak i gdzie zacząć.
Sobota 2 lutego 2019, godz. 16:30
Niedziela 3 lutego 2019, godz. 11:00

 

Strefa Dzieci będzie zlokalizowana w hali D, w pawilonie 3. Bilety jednodniowe na to wydarzenie kosztują 40 zł za dzień lub 60 zł za dwa dni, bilet ulgowy z legitymacją szkolną- 20 zł.
Szczegółowe informacje: www.motorcycleshow.pl


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook