opublikowano 25/11/2017 o godzinie 19:45:56, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.9!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

 

Martyna Dynasińska: Ten sezon był dla mnie trudny, ponieważ nie miałam swojego pita i  jeździłam na pożyczonych motocyklach. Cały sezon nie trenowałam , jeździłam tylko na zawody bez wcześniejszego przygotowania. Jestem bardzo zadowolona, że dałam radę utrzymać dobre tempo . Dziękuję bardziej doświadczonym zawodnikom za wskazówki, wszystkim tym co mnie wspierali,  dopingowali i trzymali kciuki. Mam nadzieję, że również teraz będę mogła na nich liczyć i chętnie oddadzą na mnie swój głos.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Michał Valyavsky: Naprawdę mi się podobał ten rok. Fajne tory, nie za małe, dużo hopek, dużo uczestników i dużo widzów, którzy kibicowali wszystkim. Bardzo lubię pity, bo są dla dzieci i łatwiej na nich jeździć. Dużo trenowałem w tym roku. Jeśli zagłosujecie na mnie, to udowodnię, że było warto i zostanę w przyszłości Mistrzem Świata!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Maksymilian Sawina: Tegoroczny sezon uważam za udany, bo udało mi  się pojechać  we wszystkich zawodach. Nie odniosłem żadnej kontuzji, motor mi nie defektował. W tym sezonie wzrósł poziom i było już mi trudniej. Mam nadzieję, że czegoś  się nauczyłem, zdobyłem doświadczenie i chciałbym, żeby przyszły sezon był równie udany.  Jeżeli Wam się spodobało jak jeżdżę, jak walczę, to zagłosujcie na mnie.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Hubert Paduch: Sezon 2017 uważam za udany choć można powiedzieć ,że miałem trochę pecha ze sprzętem. Udało mi się zdobyć drugie miejsce podczas Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzowst Woj. kuj-pom. w Głażewie oraz pierwszy raz próbowałem swoich sił w zawodach cross country, gdzie miałem możliwość jeżdżenia w nowych ciekawych miejsca,  obserwowania zmagań bardziej doświadczonych zawodników oraz poznania wspaniałych ludzi. Wszystko to sprawia ,że chce dalej próbować swoich sił wielu zawodach i po prostu dobrze się przy tym bawić. Zachęcam was do głosowania na mnie ,gdyż warto wspierać młodych zawodników ,którzy chcą się rozwijać.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Kacper Prusak: Sezon uważam za udany, chodź to był mój pierwszy. Nie można było narzekać na nudę. Zachęcam do głosowania na mnie, ponieważ, jestem zawodnikiem, który nawet jak się przewróci, to się nie poddaje i dalej daje z siebie jak najwięcej.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook