opublikowano 24/11/2017 o godzinie 17:14:26, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.8!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

 

Oleksandr Valyawsky: Bardzo fajny sezon, żałuję tylko, że nie mogłem wystartować we wszystkich rundach w Głażewie. Niestety praca na to nie pozwoliła. Cieszę że mogłem się zmierzyć z takimi wyjadaczami jak  Filip Bukowicz czy Marcin Wójcik. Dzięki nim można było poczuć prawdziwy cross i trzeba było jechać na pełnej mocy bez odpuszczania. W tym roku mocno podniósł się poziom zawodników i trzeba dużo trenować fizycznie aby wygrać.  Chcę być jeszcze lepszy i będę dalej dawał wszystko z siebie aby dalej wygrywać. Znaleźć się w takim gronie, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Czuję to wsparcie i im więcej głosów dostanę tym lepiej na pewno pojadę!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Filip Turno: Ten sezon był bardzo ekscytujący. Zrobiłem duże  postępy, poznałem sporo nowych osób. Cieszę ze udało mi się ukończyć zawody bez żadnych kontuzji. Jestem mile zaskoczony, że zostałem nominowany na ulubieńca publiczności, niech wygra najlepszy.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Michał Budziaszek:  To był mój pierwszy sezon motocyklowy, na początku nie było łatwo, zamykałem tyły.  Później zacząłem dużo trenować, co przyniosło rezultaty w kolejnych rundach. W przyszłym sezonie jak wszystko będzie dobrze, postaram się nie opuścić ani jednej rundy i walczyć o każdy punkt. Co do nominacji jestem bardzo zaskoczony, głosujcie na mnie, a ja postaram sie was jeszcze bardziej zaskoczyć niż w tym sezonie.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Bartek Jeliński: Ten sezon dla mnie nie był tak udany jakbym tego chciał. Zdarzały mi się problemy techniczne i pogoda też w tym roku nie rozpieszczała. Dla mnie najważniejszy jednak jest sam udział w zawodach i smak rywalizacji. Bardzo mocno zachęcam do głosowania na mnie. Nawet jeden głos jest dla mnie bardzo cenny.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Marcel Kowalski: Bardzo fajny sezon. Dla mnie ostatnie 2 rundy w Głażewie były najlepsze, bo poprawiłem swoje czasy. Miło wspominać będę także jazdy pokazowe podczas Drift Masters na Motoarenie. Gratuluję chłopakom, którzy zajęli lepsze miejsca. Dużo nowych osób pojawiło się w tym sezonie i dzięki temu jest więcej fajnego ścigania. Jestem najmłodszy w swojej grupie, co mnie jeszcze bardziej motywuje.  Zapraszam do głosowania na mnie, bo zawsze jestem miły i jednym z najmłodszych zawodników.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook