opublikowano 23/11/2017 o godzinie 19:55:25, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.7!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

Kinga Brzdęk: Sezon 2017 uważam za bardzo udany! Udało mi się wziąć udział  w większości zawodów (Supermoto jak i Cross Country). Uczestnictwo w Mistrzostwach Pomorza Zachodniego dało mi dużo doświadczenia, ponieważ tory były bardzo ciekawe i wymagające.  Ten rok pokazał mi,  że jazda w terenie jest bliższa mojemu sercu. Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu! Przyznam, że nominacja jest dla mnie dużą niespodzianką i cieszę się z niej ogromnie. Jeśli macie swoich faworytów to koniecznie na nich głosujcie!!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Dawid Zaremba: Sezon 2017 dla mnie to przesiadka z klasy mx50 do klasy mx65 , a więc dużo mocniejszy motocykl i do tego doszło jeszcze 6 biegów. Mieliśmy dużo startów sparingowych w Polsce , Czechach i Holandii. Do bardzo udanych zaliczam mój występ na MX MASTER KIDS we francuskim VERDUN (nieoficjalne mistrzostwa świata dzieciaków ponad 700 uczestników z całego świata m.in. USA Kanada Afryka) gdzie wygrałem dwa z trzech wyścigów kwalifikacyjnych. Forma jest coraz wyższa, co pokazały starty w Czechach i Holandii pod koniec sezonu. Bardzo jestem szczęśliwy, że dołączyłem do rodziny YCF Polska obok Takich gwiazd jak Bartosz Zmarzlik, czy Romain Febvre. Bardzo mi się podobały zawody  pit bike'owe w Głażewie ,gdzie na moim YCF wygrałem oba wyścigi. Była tam MEGA fajna atmosfera i zabawa naprawdę bardzo miło wspominam te zawody! Dziękuję również kibicom, których doping słyszałem podczas jazdy. Jesteście wspaniali !!!!!!!! Zachęcam do głosowana właśnie na mnie!!!! Warto inwestować w młodych zawodników  my odwdzięczymy się wynikami i podzielimy się radością z naszych sukcesów bo moje sukcesy, są sukcesem moich kibiców!!!!!!!!!!!! 

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

Antoni Prowadzisz:  Sezon , który mija był dla mnie na początku bardzo wyczerpujący, zwłaszcza Cross Country. Z upływem czasu z niecierpliwością czekałem na każde zawody i coraz lepiej jeździłem. Wspólne wypady z Bracią Pit Bike'ową dały mi dużo frajdy, śmiechu a także podpowiedzi kolegów. Pewnie dlatego sezon zakończyłem na podium. Dzięki Koledzy! Jeżdżenie na pit bike'u to moja pasja i coś co kocham. Dzięki za nominację i jeżeli ktoś uważa, że warto na mnie głosować to proszę o GŁOSY!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Piotr Romejko: To co działo się przez cały rok w trakcie przygody na pit bike'ach jest nie do opisania zwykłymi słowami. Zanim wsiadłem na pity nigdy nie sądziłem, że w trakcie jednego sezonu poznam tylu wspaniałych ludzi, tak bardzo zaangażowanych w ten sport. Zawodnicy i zawodniczki  stanowią jedna wielką zgraną paczkę o wspólnej pasji. Nie spodziewałem się tak miłej atmosfery już od pierwszych treningów. Tu każdy jest przyjaźnie nastawiony i skory do pomocy w kryzysowej sytuacji. Organizacja zawodów stoi na bardzo wysokim poziomie. Życzyłbym sobie takich wyścigów w WMMP. Przy tej okazji bardzo dziękuję wszystkim, którzy umożliwili nam ściganie w tym roku. Koniecznie należy wspomnieć o tym, że pit bike'i to świetna szkoła wyścigowego rzemiosła za niewielkie pieniądze. Tu naprawdę można uzyskać bardzo dużo nauki i doświadczenia, które będzie procentowało na wyścigach na innych motocyklach. Dzis załuję, że dowiedziałem się o pitach tak późno. Jeżeli obowiązki służbowe i czas pozwoli na powtórkę w sezonie 2018, to nie odpuszczę sobie takiej przyjemności. Inicjatywa głosowania na ulubieńca publiczności to wspaniały pomysł na promowanie naszego sportu. Konkurencja jest duża, zupełnie jak na wyścigach. Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

Dariusz Leba:  Niestety ten sezon nie był dla mnie udany, ponieważ nie brałem udziału w wielu zawodach z powodu kontuzji stopy. Mimo to, uważam że przyniósł ogrom emocji i nowych doświadczeń. Dziękuję za nominację. Jako " klubowy mechanik " cały sezon starałem się, aby wszyscy zawodnicy bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy dojeżdżali do mety. Nie chcę za wszelką cenę wygrywać tego konkursu, ponieważ to zależy od widzów, ale jeśli podobała Ci się moja postawa, to będzie mi miło za oddany głos.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook