opublikowano 22/11/2017 o godzinie 19:33:17, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.6!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

Zuzia Lewandowska: Cześć jestem Zuzia mam 7 lat . W sezonie 2017 brałam udział we wszystkich jazdach pokazowych organizowanych przez Otopit. Moim planem było zdobyć jak najwięcej umiejętności oraz doświadczenia. Swoje plany zrealizowałam w 100% . Dziękuje wszystkim moim kibicom , kolegom i koleżankom z toru , za ten super spędzony czas. Zapraszam do zabawy i głosujcie na swoich ulubieńców . Nie musi być na mnie , ale ważne  żeby wygrały dziewczyny! Do zobaczenia na zawodach w 2018.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Maks Pawełczak: Sezon 2017 rozpocząłem dość późno, bo dopiero we wrześniu,  wtedy  ukończyłem 8 lat i mogłem wystartować w zawodach (zdałem  licencję).  Wziąłem udział w 3 i 4 Rundzie Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostw Pit-Country, gdzie zająłem drugie miejsce w klasie Smyk.  Brałem również udział w zawodach Flat Track na Motoarenie. To nowa  dyscyplina w Polsce i udało mi się wywalczyć drugie miejsce.  Na pit bike'u  jeżdżę już rok wytrwale trenując  oraz startując w jazdach pokazowych. Jestem bardzo szczęśliwy , że mogę brać udział w Plebiscycie na Ulubieńca Publiczności 2017. Proszę bardzo o Wasz głos , a ja w zamian obiecuję że będę starannie trenował i zdobywał nowe umiejętności ,bo uważam że przygoda z pitami  jest czymś fajnym i przyjemnym.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Krzysztof Ziętara: Sezon SM 2017 uważam za bardzo udany z punktu widzenia rozwijania tej dyscypliny w naszym regionie i w Polsce. Krótko mówiąc, dużo zawodów, dużo emocji i zaciętej rywalizacji. Na koniec, żeby nie odbiegać od normy na zakończenie sezonu głosujcie na mnie tak żebym był w plebiscycie czwarty!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Dawid Grobelny: Sezon 2017 uważam raczej za udany. Najważniejsze, że udało się go ukończyć bez kontuzji.  Starałem się jak najlepiej jechać na każdej rundzie Bud-Rem-Stal. Serię Cross Country traktowałem bardziej jako zabawę i trening, ponieważ nie było czasu aby pojawiać się na każdej rundzie. Nie było również  dużo czasu na treningi wolne podczas całego sezonu, o czym świadczy 30mth na liczniku w moim moto. Jak już kiedyś mówiłem, kupno pita i starty w zawodach były bardzo spontaniczną decyzją, więc nie oczekiwałem zbyt wiele. Jakoś udało się ukończyć sezon na 2 pozycji w klasyfikacji generalnej Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostw Woj. kuj-pom, z czego jestem bardzo zadowolony . Myślę, że skoro to głosowanie na Ulubieńca Publiczności, to każdy kibic ma swojego ulubionego zawodnika, na którego odda głos. Uważam, że nie chodzi tu tylko o umiejętność słownego przekonywania czy proszenia o głosy, ale całokształt - czyli osobowość, styl jazdy, zachowanie na torze itp. Moi kibice wiedzą, że zawszę idę pełnym kotłem i pewnie dlatego na mnie zagłosują .

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

Kacper Rabikowski: Sezon 2017 był dla mnie szczęśliwy. W tym roku udało mi zdobyć, to o co walczyłem 2 lata, czyli tytuł mistrza. Ten sezon bardzo mocno mnie udoskonalił i dzięki temu nabrałem dużego doświadczenia, co na pewno przyda się za rok. Jak wiemy zawodnicy są coraz mocniejsi. Pomimo tego, że udało się zdobyć tytuł mistrza to wiem, że potrafię być jeszcze szybszy co będę chciał pokazać w przyszłym sezonie. Zachęcam Was, żebyście głosowali na mnie, ponieważ jak uda się wygrać to głosowanie, to na najbliższych zawodach w Głażewie pojadę w śmiesznym stroju, który wspólnie wybierzemy!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook