opublikowano 21/11/2017 o godzinie 19:54:48, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.5!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

 

Marcin Klonowski: Oficjalnie sezon dobiegł końca, ale jeśli chodzi o pit bike'i, to jest to taka grupa zapaleńców dla których sezon nigdy się nie kończy i którzy zawsze znajdą pretekst i miejsce żeby pojeździć. Na szczęście jest kilka bezpiecznych opcji do jazdy poza sezonem. Podsumowując jednak mogę powiedzieć, że ten sezon przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W debiutanckim roku chodziło głównie o formę rozrywki, dobrą zabawę, a widoczny progres w jeździe sprawił, że radość jest podwójna. Cieszy różnorodność imprez Pit Country, Cross Country, Flat Track czy Supermoto, którego chciałbym spróbować w przyszłym sezonie. Gratuluję triumfatorom poszczególnych imprez i wierzę, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, a w przyszłym sezonie jeszcze bardziej dam się we znaki młodszym kolegom i koleżankom. Ja ulubieńcem publiczności? To miłe, ale jest tyle sympatycznych osób na które można głosować, że ciężko wskazać tego jednego. Wybór zostawiam czytelnikom i kibicom. Bierzcie udział w zabawie i głosujcie na swoich ulubieńców.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

Adam Rembeza: Sezon 2017 był tak fajny i tyle fajnych okazji do jazdy było, że aż szkoda go kończyć. Głażewo w tym roku, to czysta profeska. Wszystko przygotowane perfekcyjnie. Moja postawa w tym sezonie oparła się o PIT COUNTRY i wydaje mi się, że byłem czarnym koniem tego cyklu. Vicemistrz w pierwszym sezonie w najwyższej kategorii to duże osiągniecie . Ulubieniec publiczności stawiam na Pana Darka Lebę.  Od 3 lat staram się zadowolić kibiców swoją jazdą. Z zawodów na zawody chcę pokazywać, że stać mnie na jeszcze więcej. Może ktoś to widział i na mnie zagłosuje. Będzie mi bardzo miło. Cieszę się, że zostałem nominowany w tej kategorii. Wszystko okaże się podczas gali 8 grudnia . Do zobaczenia.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Daria Leba: Sezon uważam za bardzo udany, mimo również przebytej kontuzji tej samej stopy co Tata. Wytrwale trzymałam się zasady:" nie ma, że boli! ", co przyniosło zadowalające efekty. Poznałam jeszcze więcej wspaniałych ludzi, dzięki którym aż tęskni się za wspólnymi zawodami. Dziękuję za nominacje, jednakże jeszcze większe podziękowania składam moim " fanom". Między innymi Bartkowi, który zawsze dodaje otuchy, Martynie, która trzymała kciuki z całych sił i wspaniałej ekipie Pitbike Janior Team#8. Życzę wygranej osobie, której naprawdę zależy na tym konkursie.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 


Bartosz Pawlikowski: Sezon w moim wykonaniu oceniam tak: Supermoto super, Głażewo świetnie, ale ostatnie zawody porażka. Jeśli podobała się Wam moja jazda, to głosujcie na mnie.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Jakub Kiliszek: Sezon 2017 zaliczam do bardzo udanych, ponieważ miałem zaszczyt aż 5 razy stać na podium aż w 3 formach.  Zaczynając od cross country we Wronkach po Pitbike.pl Otwarte Mistrzostwa Woj. kuj-pom Supermoto i wisienką na torcie było 3 miejsce w Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostwach Woj. kuj-pom Pit Country w Głażewie.  Wszystko dzięki zebranemu doświadczeniu w poprzednim sezonie. Cennych rad i uwag wspaniałych ludzi z "pit bike'owej rodziny " oraz zmianie sprzętu na YCF, z którym doskonale się czułem, co widać po wynikach w 2k17 ". Bo motocykl jedzie prosto, tylko człowiek mu w tym przeszkadza ". Myślę że Ci co mnie znają, mój styl i zapał do jazdy, to nie trzeba ich przekonywac do oddawania głosu na mnie.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook