opublikowano 20/11/2017 o godzinie 19:50:33, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.4!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

Patryk Stankiewicz: Sezon 2017, to moje pierwsze spotkanie z wyścigami i rywalizacją na torze. Ten rok przyniósł mi ogromną dawkę doświadczenia. Cieszę się, że forma wyścigów na pit bike'ach tak dynamicznie rozwija się w Polsce. Tak samo cieszę się, że biorę w tym aktywny udział. Muszę otwarcie przyznać, że jest mi bardzo miło, że otrzymałem taką nominację. Wewnętrznie cieszę się jak dziecko i szalenie za to dziękuję. Każdy z nas już troszkę wygrał i każdemu życzę wygranej w plebiscycie. Powodzenia!

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Miłosz Pawlikowski: Na pewno zaliczę ten sezon do udanych, aczkolwiek miałem nadzieję, że ostatnie zawody w Głażewie lepiej mi wyjdą. No ale trudno nie ma gdybać i trzeba już myśleć o następnym sezonie. W tym roku było bardzo dużo walki do ostatnich metrów m.in. Kubą Kiliszkiem na supermoto, a w Głazewie z Darkiem Lebą na łokcie, cały wyścig łeb w łeb. Poziom bardzo wzrósł, nie da się teraz objechać zawodów bez treningu. Wierzę, że  w przyszłym roku nasz team rodzinny wróci jeszcze silniejszy . Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom oraz ich rodzinom  za świetnie spędzony czas na treningach i zawodach. Dziękuję też za nominację, która jest już dla mnie dużym wyróżnieniem. Do zobaczenia w nowym sezonie.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Mateusz Wąsowski: Sezon zaliczam do udanych - pod względem wyników oraz własnego rozwoju. Poświęcony trud i praca zaowocowały tak jak zakładałem przed sezonem. Cieszę, że zostałem nominowany. Będę szczęśliwy z każdego oddanego na mnie głosu, chociaż nie ukrywam, że liczą się dla mnie przede wszystkim wyniki sportowe zamiast wygranej w konkursach czy plebiscytach. Jeśli kibice uważają, że zasługuję na ten tytuł , to na pewno będę czuł się zaszczycony.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Mateusz Kamiński: To mój pierwszy cały sezon na pit bike'u i odrazu udało sie uplasować na 5 miejscu w rozgrywkach w Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostwa Woj. kuj-pom, mimo, że nie pojechałem  w jednej rundzie. Najmilej będę wspominał Polski Dakar czyli zawody Cross Country w Mielnie, gdzie wygrałem prestiżową nagrodę ufundowaną od samego Rafała Sonika.  Ten rok był naprawdę udany, do tego świetna atmosfera, poznałem wspaniałych ludzi i nowe tory, więc czego chcieć więcej. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon i zachęcam wszystkich do spróbowania tego sportu. Nominacja jest dla mnie naprawdę miłym zaskoczeniem  i  jeśli wygram to zrobię wielką imprezę, na którą zaproszę wszystkich, co na mnie głosowali (śmiech).

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Kamil Tchorzewski: To był naprawdę dobry sezon. Pit bike jeszcze chyba nigdy nie były  aż tak aktywne. Każdy znalazł cos dla siebie począwszy od rożnych rozgrywek w terenie (pit country, cross country), przez asfalt aż do flat tracku. Naprawdę było w czym wybierać. Dla mnie ten sezon pomimo kontuzji był również udany. Będę go miło wspominał. Poznałem nowe tory jeżdżąc na cross country i mam nadzieję, że wrócę tam w przyszłym sezonie. Nominacją na ulubieńca publiczności jestem zaskoczony, ponieważ w ogóle się tego nie spodziewałem. Jeśli ktoś uważa, że przez cały sezon sobie na to zasłużyłem,  to będzie mi miło i bardzo dziękuję za każdy oddany głos.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook