opublikowano 19/11/2017 o godzinie 19:39:05, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.3!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

Aleksandra Turno: Ten rok zaliczam do bardzo udanych. Jest to tak naprawdę mój pierwszy cały sezon. Gdy go zaczynałam cieszyłam się, że mogę  w ogóle jeździć, więc oczekiwałam niewiele. Jednak wszystko nabrało takiego tempa, że przeszło, to moje najśmielsze oczekiwania.  Myślę że ten sezon przysporzył wiele emocji nie tylko mi,, ale i  kibicom. Dla mnie to było ogromną przyjemnością jak i spełnieniem marzeń. Sama nomimacja do tej kategorii uświadamia mi, że są ludzie którym podoba się moja jazda i mam nadzieję, że potwierdzą. to oddając na mnie głosy!
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 


Kacper Błaszak: Na pit bike'u jeżdżę  dopiero od kwietnia. Podczas sezonu nabrałem wiele doświadczenia, odnosiłem sukcesy i spektakularne gleby. Startowałem w zawodach pit country i cross country. Cieszę się bardzo, że zostałem nominowany na "ULUBIEŃCA PUBLICZNOŚCI". Dziękuję za każdy oddany na mnie głos i zachęcam do głosowania.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Kuba Bajdalski:  Cieszę sie, że wybrałem pity i zdecydowałem pojechać w zawodach. Moje przygotowana do tego sezonu zaczęły sie już w połowie lutego, gdzie z moim nauczycielem trenowaliśmy na niepublicznych drogach. Pomimo moich niepowodzeń, każde następne zawody wiedziałem co robię źle i co muszę poprawić. Na torze była świetna zabawa,  nawet gdy kayosy nie trzymały sie asfaltu. Cieszę się z doskonałej organizacji oraz z bezpieczeństwa jakie panowało na każdych zawodach. Na pewno nie zrezygnuję z tego sportu i miejmy nadzieję, że widzimy się w następnym sezonie. Zachęcam do głosowania na mnie, to zmotywuje mnie do dalszej walki, a nawet do pokonania wielkiej gwiazdy Daniela Blina!
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Norbert Narojczyk: Sezon jak dla mnie bardzo udany choć startowałem tylko w 3 i 4 rundzie Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostwa Woj. kuj-pom i na zawodach na Motoarenie.  Mimo wszystko  bardzo mi się podobało, pit nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dawałem z siebie 100%. Tak samo będzie w kolejnym sezonie. Nie robię jeszcze takiej kariery jak np. Daria Leba czy Jakub Janik, ale zachęcam do oddawania głosów na mnie, ponieważ w kolejnym sezonie będzie dużo lepiej. Przygotowania już trwają i liczę na Was.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Dominik Ziętara: Rywalizacja w tym roku była bardzo zacięta. Emocje były na każdej rundzie, ponieważ w każdym wyścigu coś sie działo. Sezon 2017 niestety już się zakończył i teraz czekam z niecierpliwością na galę która odbędzie na 8 grudnia w Od Nowie! Zawsze walczę do końca i się nigdy nie poddaje i mam nadzieję, że dzięki temu oddacie także głos na mnie.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook