opublikowano 18/11/2017 o godzinie 19:12:12, autor pm

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.2!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 

Oliwia Rosińska: To mój pierwszy sezon startów na pit bike'u. Jeździłam także w Głażewie, jednak moim konikiem stało się supermoto. Początki były bardzo trudne, myślałam, że nie podołam. Byłam bliska rezygnacji, jednak moi rodzice przekonali mnie, że jeżeli podejmiemy ciężką pracę i treningi to będzie dobrze. Po wielu godzinach  spędzonych na treningach, a taty nad sprzętem, ukończyłam ten sezon jako drugi vice-mistrz Polski w klasie Pit Ladies. Progres jaki wykonaliśmy z tatą uważam za ogromny, a sezon za udany. Nasz team na zawodach jest zawsze gotowy do pomocy innym zawodnikom podczas zawodów. Ja i tata podchodzimy do nich jak do jednej wielkiej pit bike'owej rodziny.  Jeśli podobało się Wam jak pojechałam w ostatnich zawodach w Toruniu, to zachęcam do głosowania, to mnie na pewno zmotywuje do jeszcze cięższej pracy aby dostarczać jeszcze więcej emocji w moim wykonaniu.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<
 

Mikołaj Duchiński: Miniony sezon zaliczam do udanych. Podsumowując w Bud-Rem-Stal Otwartych Mistrzostwach Województwa kuj-pom w Głażewie udało mi się zdobyć wicemistrza , natomiast w mini żużlu wicemistrza Polski w kategorii 50 ccm+. Brałem udział w wielu fajnych imprezach organizowanych przez Pitbike.pl i Otopit np. Piknik w Głażewie czy w jazdach pokazowych towarzyszących innym zawodom na motocyklach typu pit bike. Swoją pasją zaraziłem swojego tatę, który również rozpoczął ściganie na pit biku. Obecnie szykuje się do gali podsumowującej sezon na której zostanie wyłoniony ulubieniec publiczności. Zachęcam do głosowania na Pitbike24.pl i do zobaczenia w sezonie 2018.
>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Daniel Blin: W sezonie 2017 bawiłem się na moim YCFie naprawdę świetnie i był to dla mnie idealny trening, zabawa i relaks pomiędzy zawodami. PIT daje niestworzone możliwości, a ja jeżdżę nim po kilka razy w tygodniu, co tylko potwierdza jaką przynosi on radość z jazdy. Co do zawodów, to znowu wiele się nauczyłem, co później pomogło w poważniejszych zawodach na mojej Yamasze. Na pewno nie prędko zrezygnuje z pitów!!! Jeśli zagłosujecie na mnie, to w przyszłym sezonie pojadę z wybraną przez Was naklejką na moim motocyklu.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Kamil Zima: Ten sezon moim zdaniem kończę udanie, ponieważ udało mi się zdobyć  tytuł  Mistrzosta Pomorza Zachodniego Cross Coutry oraz 4 miejsce w klasyfikacji generalnej w zawodach w Glazewie. Jeśli podobała się Wam w tym sezonie moja postawa na torze to zachęcam do głosowania.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Przemysław Baron: Był to mój pierwszy sezon, więc dopiero zaczynam zabawę z pit bike'ami. Koledzy pokazali mi te sprzęty  i po pierwszym przejeździe tak je polubiłem, że trzy tygodnie później brałem pierwszy raz udział w pucharze Polski Supermoto. Poznałem świetnych ludzi, smak rywalizacji i wiele się nauczyłem jeśli chodzi o jazdę na motorze. Już nie mogę się doczekać sezonu 2018, co by w kolejnych wyścigach jechać po to upragnione zwycięstwo! Jeśli chodzi o tytuł Ulubieńca Publiczności, to chyba nie muszę nikogo przekonywać, przecież wszyscy wiedzą, że jestem najfajniejszy (śmiech).

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook