opublikowano 27/11/2017 o godzinie 19:22:39, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.11 - ostatnia

Codziennie o godz. 20.00  przybliżaliśmy Wam sylwetki kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  To już ostatnia 4 nominowanych. Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia.

 

Szymon Pawlikowski: Pit bike'i są fajne i świetnie szybko jeżdżą, ale chciałbym już więcej gazu. Zawody w Głazewie oceniam dobrze i zapraszam wszystkich na tor do wspólnej jazdy. Zachęcam do głosowania i kibicowania na mnie.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Jakub Janik: Z minionego sezonu jestem bardzo zadowolony. Nie przypuszczałem,  że  tak daleko zajdę. Drugi V-ce mistrz w ogólnopolskich Mistrzostwach Pomorza  Zachodniego oraz wygrana w kategorii Junior w Głażewie, to po prostu coś pięknego. Tego sezonu na pewno nigdy nie zapomnę. Bardzo zróżnicowane tory od Głażewa po plaże, a nawet sama Motoarena Toruń. Przez takie właśnie różne formy zawodów można nauczyć się zróżnicowanej techniki jazdy, która w przyszłości na pewno się bardzo przyda wielu zawodnikom w różnej formie zawodów i to nie tylko na pit bike'u. Nie do opisania są wszyscy ludzie zarażeni tą pasją. Mega niesamowita organizacja oraz atmosfera, która panuje na zawodach. Nie mogę się doczekać sezonu 2018, gdzie zmierzę się ze starszymi kolegami, którym tak łatwo nie odpuszczę i powalczę do ostatnich sił o jak najwyższe miejsce na podium. O tytuł "ulubieńca publiczności" nie będę się jako tako bił (śmiech), wiem że mam przyjaciół i wiernych kibiców na których się nigdy nie zawiodę i to mi w zupełności wystarcza.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

Paweł Wilk: Ten Sezon uważam za udany. Obeszło się bez kontuzji. Motocykl też dobrze się spisał. od tego sezonu zacząłem jeździć na YCF, wiec  rozwijam na nim swoje umiejętności. Uważam, że czytelnicy Pitbike24.pl powinni na mnie zagłosować, ponieważ obiecuje wam, że w następnym sezonie nie sprawie Wam zawodu i jeszcze bardziej przyłożę się do rywalizacji.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Oleksey Valyavsky:  Czuję mały niedosyt, bo za mało treningów miałem w tym sezonie.  Muszę popracować nad siłą aby lepiej panować nad motocyklem. Mam YCF sp3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Dbam o motocykl, wszystko sprawdzam, co daje satysfakcjonujące rezultaty. Skoro wiem, że mogę jeździć lepiej, to dobrze, bo to znaczy, że mam jeszcze spory zapas.  Dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie. Jestem za to bardzo wdzięczny. To dowód, że w Polsce ludzie nam ufają i darzą nas sympatią, to bardzo miłe. I właśnie dlatego jeździmy na zawody, za klimatem, nie za wynikami.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook