opublikowano 26/11/2017 o godzinie 19:27:48, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.10!

Codziennie o godz. 20.00  przybliżamy sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017".  Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  Wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia.

 

Agata Flor: Tegoroczny sezon uważam za udany, pomimo tego, że nie udało mi się wywalczyć miejsca na podium. Zdobyłam wiele nowych doświadczeń i dużo się nauczyłam. Mimo upadków wstawałam i jechałam dalej. Chciałabym podziękować mojemu tacie, który jest najlepszym trenerem na ziemi oraz Ewelinie Rataj, która wspierała mnie nawet chodząc o kulach po wypadku. Dzięki nim ten sezon był jeszcze lepszy. Zapraszam do głosowania, ponieważ uważam, że dałam z siebie wszystko w tym sezonie i w końcu przestałam poddawać się po upadkach.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

Mateusz Affelt:  To był mój pierwszy sezon na pit bike'u. Przed pierwszymi zawodami marzyłem żeby chociaż raz stanąć na podium. Nie spodziewałem się jednak, że pójdzie mi tak dobrze i uda mi się wygrać cały sezon w Głazewie. Do tego też jestem bardzo zadowolony że wygrałem  pierwsze zawody flat track na motoarenie. Mile  jestem zaskoczony nominacją na ulubieńca publiczności . Przed sezonem  nawet mi na myśl to nie przyszło. Jestem bardzo szczęśliwy nie mogę się doczekać następnego sezonu

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Łukasz Majkowski: Czerwiec sezonu 2017 był moim pierwszym starciem w życiu ze zmaganiami na torze. Całość mogę podsumować w dobry sposób, znacząco poprawiłem technikę jazdy. Na następny sezon zamierzam przygotować nieco inaczej motocykl jak i wzmocnić się przede wszystkim kondycyjnie. Co do oddawania głosu jestem realistą i wiem, że nie wygram, ale życzę powodzenia innym zawodnikom.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

Tymek Zieliński: Sezon zakończył się bardzo dobrze. Było dużo walki pomiędzy zawodnikami i myślę, że każdy wyniósł jakąś naukę z tego sezonu.  Zachęcam żebyście zagłosowali na mnie, ponieważ pomoże mi to w dalszym rozwoju pasji.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<

 

 

 

Tomasz Odrowski: Pierwszy swój motocykl – rosyjski M72 z bocznym wózkiem złożyłem jako nastolatek we własnym pokoju na I piętrze bloku w samym centrum miasta. Wiedziałem, że się nie zmieści w drzwiach, ale największą satysfakcje dawał mi ryk silnika i świadomość szczęśliwych sąsiadów. Teraz działając z ekipą LaMBa PitBike mogę to robić całkiem legalnie i bezpiecznie, a każdy złożony czy naprawiony przeze mnie pit bike może wyjechać z warsztatu na własnych kołach wprost do właściciela. Jego radość to jest to, co lubię najbardziej. Na każdych zawodach na swoim MRF 140 HQ zamykam stawkę, ale nie z powodu mojej sylwetki i bujnej brody ograniczających opływ powietrza, a dlatego, że każdemu potrzebującemu pomocy na trasie pomagam. Bo dla mnie nie liczy się ściganie na śmierć i życie, a dobra zabawa i radość każdej małej duszyczki w kasku, której pomogłem dojechać do mety. Dziwicie się? Wiem… moje tatuaże mogą odstraszyć, ale uwierzcie mi, nie skrzywdziłbym muchy, a mój ulubiony tatuaż na mojej skórze to Kłapouchy z Kubusia Puchatka. Jak wygram plebiscyt to go Wam pokażę. Życzę wszystkim powodzenia w plebiscycie. Zagłosowałbym na Was wszystkich, ale admin mi na to nie pozwala, więc swój jedyny głos oddam na Darię Lebę, bo Ona też lubi pomagać młodszym i jest najbardziej fair play w pitach !!! 

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook