opublikowano 17/11/2017 o godzinie 20:13:58, autor Piotr Młynarczyk

Poznaj kandydatów na "Ulubieńca Publiczności 2017" - cz.1!

Od dzisiaj codziennie o godz. 20.00 będziemy przybliżać sylwetki 5 kandydatów w konkursie na "Ulubieńca Publiczności 2017". Ta wyjątkowa nagroda trafi do jednego z 54 nominowanych rajderów pit bike'owych z całej Polski.  To wyróżnienie jest formą podziękowania  za m.in. dowód uznania od naszych czytelników i kibiców dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. 

Co należy zrobić, żeby zagłosować?
1. Wejść tutaj -> http://pitbike24.pl/glosowanie
2. Zarejestrować się się przez facebooka lub maila. Rejestracja jest jednorazowa, bezpłatna i służy jedynie weryfikacji, która uniemożliwia kilkukrotne głosowanie. 
3. Po aktywacji konta (wejdz na maila podanego w rejestracji lub koncie facebookowym) wracamy na stronę głosowania
4. Oddajemy głos na swojego faworyta
5. Głosować można codziennie do 3 grudnia.
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi na GALI PIT BIKE w Toruniu  8 grudnia. 
 

Mateusz Lampkowski: Sezon uważam za udany, chociaż po drodze przytrafiła się jeszcze kontuzja, ale mimo wszystko jestem zadowolony. Był to mój debiut w wyścigach tego typu i wydaje mi się, że w miarę moich możliwości odnalazłem się w tej dyscyplinie. Prawda jest też taka, że 5 lat nie miałem żadnego kontaktu ze sportami motorowymi, więc moje przygotowanie kondycyjne nie wyglądało najlepiej. Starałem się to nadrobić w trakcie sezonu, ale różnie z tym bywało. Na codzień prowadzę firmę, mam żonę w ciąży i 14-miesięcznego rozrabiakę w postaci syna. Tych obowiązków jest naprawdę sporo, więc tym bardziej cieszę się z takiego wyniku. Bardzo dziekuję za nominacje do nagrody "ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI" jeżeli są osoby, którym podobała się moja jazda, to proszę o oddanie głosu.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<<

 

Denis Zieliński: To był dla mnie udany sezon. Wyzwaniem były zawody w kategorii Open. Jednak jestem z siebie zadowolony, poradziłem sobie z nową kategorią i zdobyłem nowe doświadczenia. Serdecznie dziękuję za nominację do nagrody "ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI", czuję się wyróżniony.

 

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<<

 

Filip Janus: Sezon dla mnie był bardzo udany. Brałem udział w zawodach supermoto, które były świetnie organizowane i sprzyjała przy nich koleżeńska atmosfera. Nie zabrakło jednak dobrej rywalizacji i świetnego widowiska. Nie chcę za wszelką cenę zdobyć tego tytułu.. ale jeśli komuś się podobało widowisko, które swoją jazda tworzyłem, to mam nadzieję, że odda na mnie głos.

 

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<<

 

Oskar Rumiński:   Sezon ogólnie oceniam dla mnie jako bardzo dobry. Tak naprawdę dopiero IV Runda była dla mnie przełomowa. Właśnie wtedy poczułem i uwierzyłem , że stać mnie na wiele. Mimo niebezpiecznego upadku w II wyścigu kiedy zsunęła mi się manetka na hopce i wylądowałem na glebie czułem , że zrobiłem krok do przodu. Jeśli chodzi o plebiscyt na Ulubieńca Publiczności 2017, to jest mega sprawa. Cieszę się , że dostałem nominację do tak prestiżowej nagrody. Mimo, iż konkurs jeszcze trwa cieszę się, że w nim uczestniczę. Byłoby super wygrać ale wiem, że będzie bardzo ciężko , ponieważ startują w nim bardziej utytuowani rajderzy.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<<

 

Marcin Jagusiak: Ciężko w sumie jest mi opisać sezon 2017, ale z pewnością zapamiętam go do końca życia np. tym że był to mój debiut w cross country na zawodach w Mielnie na Polskim Dakarze, gdzie udało mi się wywalczyć drugie miejsce. Mogę cieszyć oko niesamowitym pucharem, który ufundował sam Rafał Sonik. Czuję że mogę więcej osiągnąć w klasie pit bike. Będę dążył tym samym aby sezon 2018 jeszcze bardziej utkwił mi w pamięci. Tutaj mogę podkreślić jedną z bardzo ważnych rzeczy, że atmosfera w padoku między treningami i wyścigami jest niesamowita. Z każdym idzie porozmawiać, a jak coś się stanie przy Twoim picie nie zabraknie Ci rąk do pomocy. Wątpię aby można było doświadczyć tego przy zawodach na pełno wymiarowych motocyklach. Cieszę się bardzo że mogłem doświadczyć czegoś nowego. Zostałem nominowany i nie ukrywam że chciałbym zgarnąć ten tytuł. By było to ogromne wyróżnienie dla mnie oraz dla Moich widzów, dzięki który ktoś o mnie usłyszał, ale czy się uda to już wola głosujących.

>>> ZOBACZ PROFIL ZAWODNIKA <<<<


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook