opublikowano 09/07/2019 o godzinie 12:10:49, autor Żaneta Lipińska

Potrzebna pomoc! Środowisko motocrossowe solidarnie dla Łukasza Lonki!


Do tragicznego wypadku doszło na zawodach motocrossowych East Motocross Cup 2019 w Nowodworze. Łukasz walczy o życie, to wielokrotny mistrz Polski, doświadczony zawodnik.

Jeden z najlepszych zawodników motocrossowych w naszym kraju, po zjeździe z najazdu, upadł i stracił przytomność, był reanimowany na torze, po czym przetransportowano go do szpitala helikopterem. O pomoc dla kolegi z toru apaleju trener MX Otopit Toruń, Karol Kruszyńsi. - Każdy sportowiec wie, że możemy znaleźć się w podobnej sytuacji- mówi Kruszyński. - Ryzyko jest wpisane w motorsport, ale nie możemy myśleć o najgorszym i dopuszczać do siebie takich myśli. Pozytywnie musimy myśleć i tym razem. Wierzę, że Łukasz wyjdzie z tego, nie może być inaczej! Wszystko w rękach lekarzy, jest pod dobrą opiekę. To co możemy zrobić w tym momencie to wesprzeć zbiórkę. Pokażmy nasze wsparcie dla tego zawodnika, solidarność w takich momentach jest bardzo ważna.

-“Nasz brat motocyklowy Łukasz Lonka z człuchowskiego Auto Moto Klubu miał wczoraj (7.07) bardzo poważny wypadek na torze motocrossowym pod Lublinem . Nasz "Mistrz" stracił przytomność i był reanimowany. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.Łukasz znajduje się w bardzo ciężkim stanie. Sytuacja jest bardzo poważna. Ciężko walczy w szpitalu, kochający mąż i ojciec. Dlatego ruszmy z pomocą i zbierzmy pieniądze na jego leczenie i pomoc rodzinie! Pokażmy naszą siłę i solidarność nawet najmniejsza pomoc ma wielkie znaczenie”- piszą przyjaciele Łukasz na stronie zrzutki.

Jeżeli jesteście w stanie wesprzeć zbiórkę dla Łukasza, prosimy o pomoc. - Jako trener pit bike i zawodnik proszę Was o wsparcie. Każda złotówka jest ważna, wierzę że razem mamy wielką moc. Udostępniajcie tę informację i pomagajcie, za co z góry Wam dziękuję. Karol Kruszyński.

Tu znajdziecie zbiórkę: https://zrzutka.pl/h8aeh7


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook