opublikowano 13/01/2019 o godzinie 20:57:49, autor Olga Taraszka

Porównujemy modele: MRF 140 RC vs 140 RC-Z

Tym razem zaprezentujemy wam dwa modele MRF 140. Jeden standardowy, drugi ze specyfikacją RC-Z. Pozornie wyglądają tak samo, jednak różnią się w kilku istotnych kwestiach. Spradźcie sami, który z nich odpowiada waszym preferencjom. 

Silnik
Oby dwa motocykle mają ten sam silnik. W modelu RC-Z zamontowany jest dodatkowo specjalny wałek, który sprawia, że motocykl ten jest bardziej agresywny w momencie dodawania mocy. W typie RC-Z zastosowano lekkie magneto, przez co reakcja na dodanie gazu jest bardziej odczuwalna.

Zawieszenie
Kolejnym aspektem jest zawieszenie. W modelu RC są zamontowane klasyczne lagi, bez regulacji.  Motocykl ten jest w sam raz do jazdy, po mniej zobowiązującym terenie oraz idealny dla osób ważących do 80 kg. Z kolei w typie RC-Z zawieszenie jest regulowane.

Felgi
Kolejny element to felgi, RC ma standardową oponę crossową. Model RC-Z charakteryzuje się natomiast lekką felgą
aluminiową i wyposażony został w opony Kenda. Jeśli chodzi o wachacze, model RC-Z posiada wachacz aluminiowy, a model RC stalowy.

Siedzenie
Motocykl RC wyposażony jest w klasyczne siedzenie z antypoślizgowym poczyciem, z kolei model RC-Z ma antypoślizgowe poszycie wzbogacone o wyprofilowanie.

Dźwignia zmiany biegów
Jeśli chodzi o dźwignię zmiany biegów RC-Z ma aluminiową, a RC stalową.

Więcej:

PIT BIKE MRF 140 RC

PIT BIKE MRF 140 RC-Z

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook