opublikowano 11/06/2018 o godzinie 16:54:30, autor Olga Taraszka

Poniedziałek na pełnym gazie – rozmawiamy z Bartkiem Jelińskim #12!Choć emocje po wczorajszych zawodach już nieco opadły, my dalej żyjemy wydarzeniami, które miały miejsce na torze w Głażewie! Tym razem rozmawiamy ze zwycięzcą w kat. Stock 150 MX – Bartkiem Jelińskim #12!

Jesteś stosunkowo młodym zawodnikiem, skąd wzięło się u Ciebie zainteresowanie pit bike? Nie lepiej było kopać piłkę? (śmiech)

- Moje zainteresowanie motoryzacją i pit bike wzięło się od tego, że kilka lat temu pojechałem na wypożyczalnie do Głażewa i tam spróbowałem swoich sił. Od razu mi się to spodobało i postanowiłem razem z rodzicami, że warto kupić pita i rozwijać swoje umiejętności. A w piłkę nożną, to cóż… nigdy nie czułem się dobry i po prostu widziałem, że to nie dla mnie!

Wczoraj zwyciężyłeś podczas II Rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie, w kat. Stock 150 MX – jak podsumowałbyś te zawody?
- Wczorajsze zawody będę wspominać bardzo dobrze! Nie sądziłem, że uda mi się dogonić, a już w ogóle wyprzedzić Cypriana! Dodatkowo cieszę się też, że sprzyjała nam wczoraj pogoda i było bardzo ciepło, przez co fajnie się jeździło. Tor był naprawdę idealnie przygotowany.W minionym roku można było zobaczyć Cię na podium Mistrzostw Pomorza Zachodniego Cross Country – w tym sezonie również planujesz powalczyć o czołowe lokaty w tym cyklu?
- Zdecydowanie tak! W tym sezonie, także chciałbym powalczyć o pierwsze miejsce na zawodach Cross Country. Po cichu mam nadzieje, że tak się stanie i zdobędę tytuł mistrza.

Jakie cele stawiasz sobie na ten rok – czy będzie to właśnie cykl w Głażewie?
- Cel mam taki, aby zdominować ten sezon i zdobyć tytuł mistrza! Myślę, że jest to do zrobienia, gdyż, zarówno ja, jak i mój sprzęt jesteśmy na to przygotowaniu w stu procentach! Do zobaczenia na następnych rundach.


Dzięki wielkie!
-Dzięki!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook