opublikowano 29/01/2018 o godzinie 21:39:22, autor Olga

Poniedziałek na pełnym gazie – rozmawiamy z Adamem Rembezą


 

Choć miniony rok był jego debiutem w kategorii PRO, to już w trakcie pierwszej rundy ostro namieszał w stawce. Mowa o Adamie Rembezie, który w rozmowie dla Pitbike24 opowiada o swoim nastawieniu, przed nowym sezonem, i o tym czy pit bike`i potrafią uzależnić!

Swoją przygodę z motocyklami zaczynałeś od mini żużla - w którym momencie swojego życia postanowiłeś przesiąść się na pit bike`i?
- Faktycznie - moja przygoda na początku obracała się wokół żużla i to mnie, przede wszystkim interesowało. Po pewnym czasie stwierdziłem jednak, że nie leży mi to i postanowiłem przesiąść się na pity. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to świetna decyzja.

W minionym sezonie zasłynąłeś z mocnego debiutu w kategorii PRO – czujesz przez to większą presję, przed najbliższymi zawodami?
-Na pewno w tym sezonie chciałbym pokazać się z jeszcze lepszej strony. Trudno jednak powiedzieć, co przyniesie ten rok i jak potoczy się sezon…Powiedziałeś kiedyś, że pit bike`i to według Ciebie małe motocykle o wielkim sercu – czy to się w ogóle klei kupy?
-Pit biek`i uzależniają maksymalnie! Jest to naprawdę świetna alternatywa do spędzania wolnego czasu . Jeżdżąc na pitach, poznajemy nowych ludzi, a zarazem uczymy się jazdy i rywalizacji z innymi zawodnikami. Pit bike to nie tylko sport, ale też super społeczność.Asfalt, czy cross – co jest Ci bliższe?
- Odkąd pamiętam moją ulubioną formą jazdy na pitach był cross. Mój numer tez wziął się od tego, że jako młody chłopiec oglądałem skoki Travisa Pastrany i to mnie przekonało, aby w przyszłości też jeździć tak jak on.

Jakie masz cele na najbliższy sezon?
Cele na 2018? Hmm… Odjechać cały cykl Pit Country bez kontuzji i mam nadzieje, że…ze sukcesami! Będę starał się jechać jak najlepiej, ale jak to będzie, to dowiemy się już niedługo…


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook