opublikowano 22/01/2020 o godzinie 10:11:30, autor Olga Taraszka

Połączyła ich pasja. Poznajcie Friends Racing Team!
Dopiero się rozkręcają, ale już teraz jest ich czternastka. Friends Racing Team to nowo powstała grupa zapaleńców pit bike`owych, która gromadzi riderów z Krakowa i okolic.Spotykają się na torze Racing Kart – to tam trenują i przygotowują się do najbliższych startów. Grupa Friends Racing Team to mieszanka różnych charakterów, których mianownikiem jest pasja do małych motocykli.

-Motocykle, dzieci, pasja i przede wszystkim przyjaciele to cztery podstawowe ogniwa ekipy Friends Racing Team – opowiada Ewa Badocha-Kowalska z Friends Racing Team. -Z miłości rodziców i dzieci do sportów motocyklowych powstała ta grupa. Jest nas czternastka. Od 8-latka do 20-latka. Dzieci trenują cały rok niezależnie od pogody, przez 3-4h tygodniowo, pod okiem starszych zawodników i trenerów.

Dobry humor i uśmiech to wyznaczniki grupy. Na treningach są też obecne rodziny zawodników. -Często na tor wyjeżdżają rodzice naszych zawodników, by na własnej skórze poczuć, co przeżywają ich pociechy i aby móc ich lepiej wspierać – mówi Ewa Badocha-Kowalska. Nie kładziemy nacisku na wygrane, ale na dobrą zabawę. Obecnie trenujemy na torze Racing Kart, jest to tor gokartowy w Sulechowie. Jak zrobi się tylko ciepło to planujemy wesprzeć się placem Krzemień Team Gliwice oraz większymi okolicznymi torami – dodaje.


Więcej informacji o grupie, można znaleźć na profilu Facebook: Friends Racing Team


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook