opublikowano 25/11/2018 o godzinie 11:42:44, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydatka nr 9 Sylwia Dzik!

 


Sylwia Dzik
ur. 21.05.1991r.
Miejsce treningów: MotoPark Kraków
Sezon 2018: Puchar Polski Pit Bike SM

 


-Pasja do pit bike narodziła się na pierwszej rundzie Pucharu Polski Pit Bike SM, gdzie mogłam poczuć mocną dawkę adrenaliny podczas wyścigu - opowiada Sylwia Dzik "Dzikuska".-Wcześniej miałam małą styczność z tymi maleństwami i jeździłam tylko kilka razy w gronie najbliższych znajomych, głównie w formie zabawy. Pit bike to super alternatywa dla motocyklistów i nie tylko na zminimalizowanie tęsknoty za jazdą w okresie zimowym, kiedy sezon na jazdę po szosie jest niemożliwy. Kolejnym plusikiem to jazda przekraczająca granice własnych limitów i poprawa kondycji. Udział w tegorocznych zawodach to tak naprawdę mój debiut. Do tej pory jeździalam tylko po drogach publicznych i to tam nabierałam doświadczenia na dwóch kółkach. Puchar Polski Pit Bike SM to moje pierwsze zawody w życiu, gdzie mogłam pokazać swoje umiejętności, więc ten sezon zapamiętam na pewno na długie lata - dodaje. 


 

Żeby zagłosować na Sylwię, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.9

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook