opublikowano 27/11/2018 o godzinie 21:13:37, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydatka nr 11 Martyna Dynasińska!

 

Martyna Dynasińska
ur. 4.07.1997r.
Sezon 2018: Start w Pucharze Polski Pit Bike SM
-Moja pasja do pit bike rozpoczęła się 4 lata temu, gdy pierwszy raz miałam okazję przejechać się tym małym motocyklem na wypożyczalni w Głażewie – opowiada Martyna Dynasińska. -Od tego momentu zakochałam się w nich i moja rodzina powiększyła się o mrf'a 140hq. Od samego początku brałam udział w zawodach motocrossowych, jak i SM, i zdobywałam małe sukcesy. Pit bike to świetna alternatywa do rozpoczęcia swojej przygody z motoryzacją. Polecam je każdemu, ponieważ dają dużo radości! – dodaje.

 

Żeby zagłosować na Martynę, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.11

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook