opublikowano 25/11/2018 o godzinie 10:23:17, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydat nr 8 Maksymilian Pawełczak!

Maksymilian Pawełczak
ur. 21.09.2009 
Miejsce treningów: Tor Głażewo, YCF ARENA, BTŻ Polonia Bydgoszcz, Lisewo
Sezon 2018: Puchar Polski Pit Bike SM, cykl Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup

 

-Mam 9 lat i 2018 rok to mój pierwszy sezon, w którym mogłem oficjalnie wystartować - przyznaje Maksymilian Pawełczak. -Moja przygoda z pit bike, zaczęła się w Głażewie w 2016 roku na pikniku. Staram się jeździć w różnych kategoriach, ponieważ każdy kontakt z motorem daje mi nowe doświadczenia i przeżycia. Zarówno ściganie w terenie, jak i na afalcie to duża adrenalina i sprawdzian, czy dobrze przepracowałem treningi - dodaje.

 

Żeby zagłosować na Maksa, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.8

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook