opublikowano 22/11/2018 o godzinie 19:39:12, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności – kandydat nr 6 Mateusz Hulewicz!


Mateusz Hulewicz
ur. 12 września 2001r.
Miejsce treningów: Kartodrom Bydgoszcz, Lisewo. 
Sezon 2018: Start w Pucharze Polski Pit Bike SM. 


- Pierwszy motocykl w moim życiu pojawił się, gdy miałem zaledwie 4 lata - wspomina Mateusz Hulewicz. -Była to Honda cr 50 z 1982r. Pit bike`ami zainteresowałem się pod koniec 2017 roku. W lutym 2018 pojechałem do Hiszpanii podszlifować swoje umiejętności jazdy w KSB Centro de Pilotaje Valencia. Małe motocykle, takie jak pit bike to świetna zabawa i super trening! Każdy powinien spróbować swoich sił na takim motocyklu, ponieważ jego koszt nie jest zbyt wygórowany. Pit bike są, także wielofunkcyjne, świetnie sprawdzają się na asfalcie oraz w terenie. Warto też nadmienić, że atmosfera na zawodach pit bike jest naprawdę wyjątkowa i wszyscy stanowimy jedną, wielką rodzinę. Dzięki tym małym motocyklom nawiązałem wiele cennych przyjaźni. Do tej pory, jako zawodnik zaliczyłem dwa debiuty. Pierwszy to oczywiście, w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM, gdzie udało mi się zwyciężyć w klasie Stock 150 Junior. Drugi debiut zawdzięczam Rabin Racing Team. Wystartowałem tam w kategorii Stock Moto 3. W VI rundzie Wyścigowego Pucharu Polski startowałem gościnnie w dwóch wyścigach, zajmując 1 i 3 miejsce. Najczęściej trenuje na Bydgoskim Kartodromie. Sporo czasu, także spędziłem na treningach w Lisewie. Z tego miejsca chciałem podziękować organizatorom i Markowi Szkopkowi za prowadzenie super treningów.


Żeby zagłosować na Mateusza, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.6

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook