opublikowano 22/11/2018 o godzinie 11:02:34, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności – kandydat nr 5 Oliwier Kowalski!

Kandydat nr 5 to Oliwier Kowalski! Jedna z twarzy tegorocznego Pucharu Polski Pit Bike SM!

Oliwier Kowalski
ur. 20.12.2007r.
Miejsce treningów: SKW Skawina, Motopark Kraków, off-roadowy tor w Bochni.
Sezon 2018: Start w Pucharze Polski Pit Bike SM 


-Motocykle w moim życiu towarzyszą mi od zawsze – mówi Oliwier Kowalski. -Już jako trzylatek do przedszkola jeździłem z tatą jego motocyklem. Kiedy w Krakowie powstała pierwsze szkoła jazdy dla dzieci od razu chciałem do niej chodzić! Mowa o Katanka Young Team. Monika Jaowrska to bardzo dobra i cierpliwa nauczycielka, która całą swoją pasje przekazuje później nam. Cieszę się, że starowałem w Pucharze Polski SM PitBike 2018, gdyż poznałem dzięki temu wielu wspaniałych kolegów – dodaje.

 


 

Żeby zagłosować na Oliwiera, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.5

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook