opublikowano 18/11/2018 o godzinie 21:06:45, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydat nr 2 Oskar Rumiński!

Pora na przedstawienie kolejnego kandydata w naszym plebiscycie! Poznajcie Oskara Rumińskiego #555!

Oskar Rumiński
ur. 10.07.2006r.
Miejsce treningów: Tor Głażewo, YCF Arena.
Sezon 2018: start w całym cyklu Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup, Cross Country w Darłowie

- Moja pasja do pitbike zaczęła się od wizyty na Motoarenie. To tam zobaczyłem pierwszy raz pit bike - opowiada Oskar Rumiński. Później spotkałem się z panem Łukaszem Pawlikowskim, miałem jazdę próbną i ten mały motocykl był już mój! Pit bike to dla mnie nie tylko sprzęt, na którym od najmłodszych lat można jeździć. To przede wszystkim wspaniali ludzie, koledzy, super zabawa i niesamowite sportowe imprezy. Sporo w tym sezonie dały mi szkolenia z trenerem Marcinem Wójcikiem oraz Markiem Szkopkiem na asfalcie - dodaje.
 


Żeby zagłosować na Oskara, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.2

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook