opublikowano 27/11/2018 o godzinie 21:36:39, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydat nr 12 Wiktor Majchrowski!

 


Wiktor Majchrowski
ur. 8.03.2008r.
Sezon 2018: Start w Pucharze Polski Pit Bike SM

 

-Pierwszy raz na motocyklu usiadłem w 2016 roku, na chińskiej 50, a następnie odkryliśmy plac w Krzemień Racing Team i tam byłem kilka razy – przyznaje Wiktor Majchrowski. - Pit Bike i ludzie, których poznałem podczas trenowania, to najlepsze co mnie spotkało! Przybić piątkę z Moniką Jaworską, Markiem Szkopkiem, Kamilem Krzemieniem, Patrykiem Kosiniakiem to coś niesamowitego! Nie zawsze jest łatwo, gdyż niekiedy na trening wstajemy z tatą już o 4:30. Wszystko po to, by dojechać do Tarnowa, który oddalony jest 200 km od nas. Satysfakcja jest jednak ogromna! – dodaje.

 

 

 

Żeby zagłosować na Wiktora, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.12

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook