opublikowano 26/11/2018 o godzinie 20:49:11, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydat nr 10 Oliwier Kaźmierski!
Oliwier Kaźmierski
ur. 27.06.2006r.
Miejsce treningów: tor Głażewo
Sezon 2018: Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018

 


-Moja pasja z pit bike zaczęła się dwa lata temu - wspomina Oliwiet Kaźmierski. -Zaczęło się od tego, że rodzice mieli mi kupić quada. Patrzyłem na filmy o pit bike’ach i spodobały mi się te małe motorki! Pojechaliśmy na wypożyczalnie do Głażewa i tak zaimponowały mi te motocykle,  że w rezultacie rodzice kupili mi jednego. Myślę że, pit bike są super, ponieważ można na nich porządnie pośmigać. Nie są duże, a tory są fajnie pod nie przygotowane. Pit bike jedynie mogłyby mieć lepsze amortyzatory! - dodaje.

 

Żeby zagłosować na Oliwiera, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.10

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook