opublikowano 17/11/2018 o godzinie 08:31:36, autor Olga Taraszka

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności - kandydat nr 1 Oskar Tuszyński!

Plebiscyt Ulubieniec Publiczności wystartował już na pełnym gazie, a my ruszamy z przedstawieniem wam każdego z dwunastki nietuzinkowych zawodników! Kandydat nr 1 to Oskar Tuszyński! 


Oskar Tuszyński, Tuszyk225

ur. 26.08.2006r. 
Miejsce treningów: tor Głażewo
Sezon 2018: start w III i IV rundzie Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie


-Moja przygoda z pit bike zaczęła się rok temu, czyli w sezonie 2017 - opowiada Oskar. -Po raz pierwszy z tymi małymi motocyklami zetknąłem się na wypożyczalni w Głażewie, którą odwiedziłem kilka razy. Pit bike dają mi wielką adrenalinę i satysfakcję z jazdy off-road, którą bardzo polecam. Moim pierwszym motocyklem był YCF LITE 125. Na początku brałem udział w jazdach pokazowych, z czasem uczestniczyłem też w szkoleniach z trenerem Marcinem Wójcikiem. Wiele się, podczas nich nauczyłem i dodały mi one pewności siebie do startu w cyklu Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie - dodaje. 


Żeby zagłosować na Oskara, należy wysłać SMS pod numer 71068, o treści: TC.KBRT.1

Koszt SMS-a: 1,23 zł z VAT, usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów: T-mobile, Plus, Play, Orange. Głosowanie trwa do 5 grudnia 2018, do godz. 24:00


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook