opublikowano 08/11/2019 o godzinie 12:12:55, autor Olga Taraszka

Pit bike w formule żużlowej

Pit bike w formule żużlowej? Pit bike Motocross to motorpiknik skierowany do dzieci i młodzieży. Współorganizatorem wydarzenia są marki pit bike MRF i YCF. Turniej wyróżnia fakt, że zostanie on rozegrany według zasad znanych z czarnego sportu.Turniej odbędzie się w sobotę, 16 listopada na torze ziemnym Moto Parku Gniezno. Start zawodów zaplanowano na godz. 12:00 i całość potrwa do ok. godziny 16:00.  Więcej informacji o torze oraz regulamin toru, można znaleć na stronie motocyklon.com lub konaktować się telefonicznie, pod numerem: 608697248

Dopuszczalna pojemność silnika to max. 150 cm. W rywalizacji mogą wziąć udział uczestnicy do 16 roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizatorem turnieju jest Szkoła Jazy Kowalczyk - Motocyklon. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook