opublikowano 02/03/2018 o godzinie 20:22:13, autor Piotr

"Pit bike to coś więcej, niż tylko maszyna" - historia PiotrkaOd kiedy mam pit bike`a zrozumiałem, że te małe motocykle to coś więcej niż tylko maszyna, która dostarcza nam wielką zabawę. Pit bike potrafią nauczyć pokory, przezwyciężać strach, podążać do celu i wyzwolić wiele innych pozytywnych rzeczy.


Jestem Piotrek i pochodzę z Małopolski. Pit bike odkryłem 2 lata temu, kiedy to chciałem kupić motocykl, który byłby zarówno nowy, tani i niezawodny. Szukając, trafiłem na stronę PitBike.pl i postanowiłem zakupić MRF 140RC. Zadzwoniłem, porozmawiałem, sprzedawca udzielił mi cenne wskazówki (imię pamiętam do dziś - był to Dawid!:)). Od tamtego czasu zrozumiałem, że te małe motocykle to coś więcej niż tylko maszyna, która dostarcza nam wielką zabawę. Pit bike potrafią nauczyć pokory, przezwyciężać strach, podążać do celu i wyzwolić wiele innych pozytywnych rzeczy. Kiedy zrozumiałem, że ludzie bardzo mało wiedzą o tych sprzętach, postanowiłem założyć kanał na YouTube, gdzie do dziś prowadzę tematykę głównie związaną z pit bike`mi. Zacząłem się rozwijać, jeździć na zawody, gdzie poznawałem naprawdę fajnych ludzi! Mój pierwszy start uważam za jak najbardziej udany pomimo, że teren w Ostrowcu Świętokrzyskim był w 90% głębokim piachem, a ja miałem z nim do czynienia pierwszy raz na motocyklu. Wystartowałem i z okrążenia na okrążenie czułem się coraz lepiej, co pozwalało mi szybciej jechać i zająć, jak dla mnie wspaniałe 5 miejsce na podajże 14 zawodników. Dało mi to tak ogromnego kopa, że zacząłem więcej trenować, jeśli była tylko okazja startowałem w zawodach, ulepszałem swój motocykl, aby rozwijał się razem ze mną. Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem MRF 170, którego przystosowuję pod siebie. 11 marca startuję w Cross Country dla pit bike`ów w Biskupicach Radłowskich, gdzie głównym naszym celem jest promowanie tej dyscypliny oraz zawzięta rywalizacja podczas startu i pokazanie, że „małe” też potrafi!

Piotrek z Małopolski

Wspomniany kanał You Tube -> PitBike Rider


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook