opublikowano 21/11/2017 o godzinie 09:37:56, autor Piotr Młynarczyk

„Pit bike Social” - dla pit bike'owych rajderów sezon nigdy się nie kończy

Tradycyjnie jak co tydzień sprawdzamy,co słychać w mediach społecznościowych u pit bike'owych rajderów.

Dawid Zaremba wystartował w wyścigu pokazowym na Mistrzostwach Europy w Supercrossie  w Gdańsku, gdzie zajął 3 miejsce! To niewątpliwie ogromny sukces tym bardziej przy hali wypełnionej po brzegi. Gratulujemy Dawidowi z całego serca!

 

W okresie jesienno-zimowym do sezonu zawodnicy przygotowują na różne sposoby. Martyna dla odmiany odręcała gaz na quadzie.
Jak widać świetnie sobie radzi także na tych nieco większych maszynach.

Ciekawe zdjęcie zamieścił na swoim fan page tegoroczny mistrz supermoto, Mateusz Wąsowski. Na fotce widać jak spada mu łańcuch. W tym sezonie awarii i upadków Mateusz miał mało, a te największe przytrafiały mu się jedynie podczas traningów lub kwalifikacji.

Od zakupu nowej skóry rozpoczął przygotowania do nowego sezonu Patryk Stankiewicz. Jak popularny Wagner słusznie zauważył, w tym roku spotkań z asfaltem w jego wykonaniu nie brakowało i nowy nabytek zachowa chyba tylko na specjalne okazje.

Młodziutki Oskar Rumiński nie zamierza na okres zimowy chować swojego pita w garażu. Jak zwykle każdą okazje wykorzystuje do podniesienia swoich umiejętności. 

Na profilu Lifestyle Enduro pojawiło się nowe logo. Może to zwiastować jeszcze większe zaangażowanie w rozwój profilu. Dobrze się zaczyna :)

 

Na zakończenie odwiedzamy ekipę MX Otopit Toruń, która zaingurowała sezon halowy na torze w Chojnicach. Pojawiło się sporo rajderów z Danielem Blinem na czele. Jak widać z pit bike'ami sezon trwa cały rok!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook