opublikowano 30/01/2018 o godzinie 13:08:48, autor Olga

Pit bike Satori Racing zaprasza na trening!
Wtorek, środa, czwartek – wpadajcie na treningi Pit bike Satori Racing! Jazdy odbywają się na torze kartingowym DrivePosition Off-Road w Sękocinie Starym. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pitów!


Na zawodników będą czekać Pit Bike MRF 140cc. Na miejscu można liczyć na wsparcie instruktorów oraz pit biker`ów, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i cennymi wskazówkami.


Rezerwacja pitów obowiązuje pod nr tel. 502 098 955. Ilość uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje, można znaleźć na FB PitBike Satori Racing.


Na trening poza strojem motocyklowym, należy zabrać ze sobą taśmy POWERTAPE do owinięcia butów.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook