opublikowano 05/02/2019 o godzinie 09:01:28, autor Olga Taraszka

Pit bike na Warsaw Motorcycle Show!


Wyjątkowe wydarzenie dla branży motocyklowej nadchodzi wielkimi krokami! Największe targi motocyklowe w Polsce obędą się już w pierwszy weekend marca. Premiery popularnych światowych marek, ekspozycja ponad 1000 motocykli, czy spotkania z gwiazdami motorsportu to tylko, niektóre z atrakcji przewidzianych, podczas wydarzenia. Nie zabraknie też pit bike i specjalnej strefy dla dzieci.


Już w dniach 1-3 marca odbędą się najbardziej popularne w Polsce targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów dwóch kółek. W programie wydarzenia zaplanowano pokazy mistrzów, wyścigi na specjalnie zaaranżowanych torach, czy spotkania klubów motocyklowych. Pojawi się strefa żużlu, crossu, czy enduro. Nie zabraknie, także przestrzeni dla kobiet i dzieci. W szczególności zapraszamy na strefę poświęconą pit bike! Wydarzenie odbędzie się w Nadarzynie, przy Al. Katowickiej 62. 

Czym skorupka nasiąknie za młodu... 
Powierzchnia ponad 300 metrów kwandratowych, a na niej dzieci, rodzice, młodzież i motocykle. Na strefie dla dzieci przekonacie się, że przygodę z motorsportem warto zacząć w każdym wieku. Pojawią się eksperci i zawodnicy, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Nie na co dzień spotyka się tylu pasjonatów motocykli, w jednym miejcu! Zabierzcie, więc swoje pociechy i stawiajcie razem pierwsze kroki w moto-świecie!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook