opublikowano 23/12/2019 o godzinie 16:03:08, autor Olga Taraszka

Pit Bike na torze KormoranTrzy grupy, jeden tor i profesjonalny trening. Tym razem małe motocykle wjeżdżają na obiekt  Kormoran. To kolejna okazja do tego, by już teraz szykować formę do następnego sezonu afaltowych zmagań. Jazdy odbędą się już 12 i 26 stycznia. 


-Na mapie zimowych treningów halowych Pitbike SM pojawił się długo oczekiwany obiekt w Olsztynie - Tor Kormoran. Co go wyróżnia? Na pewno jest jedynym tego typu obiektem w północno – wschodniej części Polski, który reprezentuje tak wysoki poziom -opowiada Miłosz Kurkul, orgaznizator treningu. -Ponadto jest to 300-metrowa pętla o całkowicie asfaltowej nawierzchni oraz posiada bardzo zroznicowane sekcje. Nie brakuje tu szybkiej sekcji z mocnym dohamowaniem i ostrymi zawrotami oraz tych ciasnych, które pozwalają sprawdzić umiejętności motoryczne zawodnika. Na to właśnie będziemy bardzo mocno kładli nacisk, ponieważ nawierzchnia na torze Kormoran w 100% oddaje zachowanie Pi tBike na "otwartym" torze wyścigowym, takim jak: Bydgoszcz, Toruń, Stary Kisielin. Tylko dzięki takim treningom możemy w sposób bezpieczny i kontrolowany uczyć się nowych umiejętności oraz zachowania pit bike w kontrolowanym środowisku. Na początku planowane są 2 trenigni w ciągu miesiąca. W przypadku dużego zainteresowania sukcesywnie będziemy zwiększać ich ilość, a wszystko na to wskazuje. Nie zabraknie specjalnych grup dla najmłodszych oraz początkujących - dodaje. 

12 i 26 stycznia trening obędzie się w godzinach od 8 do 11.00. W zależności od stopnia zaawansowania jazdy na Pit Bike utworzone zostaną trzy grupy. Dana grupa będzie liczyć max. 7 osób. Jazdy odbywać się będą w sesjach 10-minutowych. 

A - grupa Fast
B - grupa Medium
C - grupa Słów


KOSZT TRENINGU
Cena: 100 PLN z własnym Pit Bike
Cena: 300 PLN z wynajętym PIt Bike (cena całkowita)

Zapisy są obowiązkowe. Z racji ograniczonej ilości miejsc wydarzenie jest płatne góry.
 https://torkormoran.konfeo.com/pl/groups

Uwaga!
Jazda na własnym Pit Bike tylko z elementami zabezpieczającymi podnóżki, dźwignie zmiany biegów, hamulca nożnego, końcówki kierownicy.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook