opublikowano 22/02/2019 o godzinie 12:16:50, autor Sandra Salamon

Pit Bike na Motoevencie w Toruniu

Trzecia edycja targów motoryzacyjnych, organizowana w Atrium Copernicus odbędzie się w dniach 23 i 24 lutego w Toruniu. Wydarzenie obfituje w różnorodnych wystawców. Pojawią się dilerzy samochodów i motocykli oraz sklep Pitbike.pl.
 
Jeżeli chcecie zobacz pit bike z bliska, dowiedzieć się o możliwościach, jakie dają, sprawdzić dostępne modele, nic prostszego. W największej toruńskiej galerii handlowej, czeka Was weekend z motoryzacją. - Będziemy na miejscu przez cały weekend- mówi Dawid Polaszczyk ze sklepu PitBike.pl - Będzie można dowiedzieć się wszystkiego z zazkresu świata pit bike: od modeli po możliwości treningów i zawodów. Jeteśmy do dyspozycji zarówno w sobotę, jak i niedzielę.
 
Motoryzacyjnych akcentów na miejscu będzie więcej. W tegorocznej edycji pojawią się nowe atrakcje, a mianowicie metamorfoza samochodu, czyli zmiana koloru elementów karoserii na żywo, przy klientach oraz strefa aut rodzinnych, dedykowana rodzinom z dziećmi. Przy klientach odbywać się będzie również prezentacja pielęgnacji samochodów.
 
Dla dzieci organizatorzy przewidzieli również coś ekscytującego – wielkoformatową grę planszową Ruch Miejski oraz zdalnie sterowane samochody, którymi będzie można jeździć po specjalnym mini torze rajdowym. Dla starszych miłośników aut przewidziano symulator rajdowy.
 
Atrium Copernicus Toruń
23-24 lutego
Wstęp wolny

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook