opublikowano 17/12/2018 o godzinie 13:40:52, autor Olga Taraszka

Pit Bike i przyjaciele na Turnieju dla Tomka Golloba!

W ostatnią niedzielę odbył się Turniej Piłkarski Środowiska Żużlowego, pod hasłem „Gramy dla Tomka”. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd polskiego sportu, nie zabrakło, także ekipy Pit Bike i przyjaciele. Wszyscy całym sercem wpieramy naszego mistrza!Przypomnijmy, że już ponad rok temu Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi. Od tego czasu jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii zmaga się z intensywną rehabilitacją i walką o powrót do pełnej sprawności. Turniej „Gramy dla Tomka” odbył się na Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy. Nie zabrakło na nim wielu gwiazd polskiego żużla, które rywalizowały w futbolowych rozgrywkach. Pojawiły się, także takie osobistosci, jak Anita Włodarczyk, czy Sławomir Szmal. Wśród obecnych gości nie zabrakło, także ekipy Pit Bike i przyjaciele, wśród której znaleźli się, między innymi Maksymilian Pawełczak, Dominika Orlik, czy Daniel Blin. -Cieszę się, że podczas turnieju, mogłem spotkać się ze sportowcami z róznych dziedzin sportu - opowiada Maks Pawełczak. -Choć byli to reprezentanci Polski czułem się, jakbym ich znał osobiście od dawna. Atmosfera jednym słowem była rewelacyjna! Tomasz Gollob, po raz kolejny udowodnił nam, że sport to jest to, co warto robic w życiu! Mając tylu przyjacół , którzy trzymają się razem wszystko jest możliwe! - dodaje.

Tomasza Golloba czeka teraz najwięsze życiowe wyzwanie. Wspólne spotkanie na bydgoskiej Łuczniczce pokazało jednak, że może on liczyć na ogromne wsparcie sportowej rodziny. -Pamiętam, jak jeszcze, jako dzieciak oglądałem z niezmierzoną fascynacją, co Tomek wyczynia na torze - wspomina Daniel Blin. -Jeszcze raz chciałbym mu za te emocje i niezapomniane chwile podziękować, a zarazem cieszę się, że mogłem wziąć udział w wydarzeniu wspierającym tego wspaniałego sportowca! - dodaje. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook