opublikowano 15/11/2018 o godzinie 11:12:27, autor Żaneta Lipińska

Pit Bike i przyjaciele na Turnieju dla Tomka Golloba!

Kilka dyscyplin, wielkie nazwiska i jeden cel: pomoc dla Tomka Golloba. 16 grudnia w bydgoskiej Łuczniczce będziecie mogli spotkać się z czołowymi zawodnikami sportu motocyklowego.
 
 
Marek Szkopek- zawodnik wyścigów motocyklowych, tegorocznym Mistrz Polski w królewskiej klasie Superbike, zeszłoroczny mistrz Polski i europejskiej serii Alpe Adria w klasie Supersport, wielokrotny zdobywca tytułów mistrzowskich i wicemistrzowskich oraz trener pit bike, od 19 lat startuje w randze ogólnopolskiej, europejskiej i światowej, zawodnik mistrzostw świata w wyścigach długodystansowych FIM Endurance World Championship, we wrześniu ukończył  ze swoim zespołem Wójcik Racing Team 24-godzinny wyścig Bol D’or, a sezon 2019 zacznie od startu w słynnym Le Mans.
 
 
Daniel Blin- największe odkrycie wyścigowego świata ostatnich lat, Daniel zaczął swoją karierę od startu na pit bike, już rok później przeszedł do wyścigów motocyklowych i zawojował klasę 300 cc, wygrywając Puchar Polski i Europy. W sezonie 2018 reprezentował nasz kraj, jako uczestnik mistrzostw świata WSBK w tej samej klasie.
 
 
Dominika Orlik- chyba najbardziej znana zawodniczka off-roadowa, startowała już w crossie, cross country i enduro, w tym sezonie zaistniała również w wyścigach na torach asfaltowych, w Pucharze Polski Pit Bike SM wdrapała się na trzeci stopień podium w klasie kobiet, swoją pasją do motoryzacji dzieli się w Internecie, zachęcając do uprawiania motorsportu nie tylko płeć piękną.
 
 
 
Karol Kruszyński- czołowy zawodnik motocrossu młodego pokolenia, tegoroczny mistrz Polski w klasie MX2 Junior, członek kadry narodowej, w zawodach startuje już od dziewięciu lat, na swoim koncie ma również drużynowe mistrzostwo Polski i starty w Mistrzostwach Europy.
Dawid Zaręba-jeden z najmłodszych zawodników motocrossu w naszym kraju, chodź ma zaledwie 10 lat na jego koncie jest już mnóstwo sukcesów oraz starty zagraniczne, aktualny wicemistrz Polski w klasie MX65
 
 
 
Świat Motocykli- redakcja tego najważniejszego w naszym kraju pisma dla motocyklistów będzie obecna 16 grudnia w Bydgoszczy! Jeśli chcecie porozmawiać o motocyklach, dowiedzieć się czegoś więcej o samym magazynie, a może zainteresować dziennikarzy swoją motocyklową historią, koniecznie musicie odwiedzić Łuczniczkę.
 
 
Zawodnicy Pit Bike- najmłodsza dyscyplina w naszym kraju planuje zabrać sporą reprezentację swoich zawodników, dzieci od 8 roku życia rywalizują na torach asfaltowych i  off-road, młode pokolenie zawodników pojawi się wraz z rodzicami, z którymi będzie można porozmawiać na treningów dzieci i dowiedzieć się czegoś więcej na temat dyscypliny. Obecny będzie m.in Makcymilina Pawełczak, 9-letni mieszkaniec Bydgoszczy, który zwyciężył w tym roku w Pucharze Polski Pit Bike SM w najmłodszej klasie, Stock 90.
 
Wszyscy zawodnicy Strefy “Pit Bike i Przyjaciele” pojawią się ze swoimi motocyklami, będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf.
 

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook