opublikowano 12/02/2019 o godzinie 16:19:49, autor Olga Taraszka

Pit bike dla dorosłych, zapraszamy na specjalne szkolenie!
Zapisz się na specjalne szkolenie dla dorosłych i wjedź w tegoroczny sezon z nowymi umiejętnościami! Nigdy nie jest za późno na poprawę jakości swojej jazdy i zadbanie o swoje bezpieczeństwo!Mały pit bike, duże możliwości? Niski i lekki motocykl daje ogromną szansę na poprawę techniki jazdy i nabycie nowych umiejętności. Wypracowane nawyki na pit bike, przekładają się na jakość jazdy, na dużym motocyklu. Warto więc poświęcić swój czas na naukę, której dodatkowo towarzyszy świetna zabawa. Szkolenie dedykowane dorosłym, odbędzie się 21 lutego, w godzinach 19-21:00. Zaznaczamy, że należy przyjść pół godziny wcześniej, by się przebrać i dopełnić formalności. Cena szkolenia to 250zł z wypożyczonym pitem, a 150zł na własnym sprzęcie.

Zachęcamy do zapisów, liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 12! Zapisy odbywają się poprzez WYDARZENIE. Wszyscy zdecydowani proszeni są o dodanie się, poprzez kliknięcie "wezmę udział". Osoby „zainteresowane" nie są brane pod uwagę. Szkolenie dojdzie do skutku, jeśli pojawi się minimum 6 osób chętnych.

Podkreślamy jednak, że na listę zostaną zapisane tylko te osoby, które do dnia 17 lutego wpłacą przelewem zadatek w wysokości 100zł. Od dnia 18 lutego w przypadku zmiany decyzji, zadatek nie będzie zwracany. Druga część płatna jest na miejscu, w dniu szkolenia (tylko gotówką). Wszystkie osoby zapisane w wydarzeniu otrzymają wiadomość z danymi do przelewu.

Uwaga! Wymagany jest pełny strój motocyklowy i ochraniacze na kolana. Szkolenie odbędzie się na torze gokartowym w Skawinie – SKW Racing Park. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook