opublikowano 18/03/2018 o godzinie 21:14:12, autor Ewa Jedliczko, Olga Taraszka

Pit(Bajkowe) dziewczyny na torze Cartmax!Już od dawna wiadomo, że kobiety to nie słaba płeć, a już w szczególności te zmotoryzowane! Miło nam poinformować, że w dniu swojego święta - dziewczyny z grupy Moto Lejdis Lublin wpadły do Cartmax – Lublin, pośmigać na pitach!

Riderki na co dzień użytkują „dorosłe” maszyny i próbują swoich sił różnych wyścigach motocyklowych. Warto jednak zaznaczyć, że dla kilku z nich było to pierwsze spotkanie z motocyklem typu pit bike. Jednogłośnie jednak stwierdziły, że to „świetna zabawa i doskonały trening!” Wierzymy na słowo – zdjęcia mówią same za siebie!

Miejsce: Kryty Tor Kartingowy CARTMAX

Zdjęcia: Adam Abramowicz http://www.fotostrobi.pl/


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook