opublikowano 13/02/2019 o godzinie 14:43:13, autor Olga Taraszka

Pierwsza edycja FŁM Pit bike! Przyjedź i sprawdź się na Gokart Arena ŁÓDŹ
Już 24 lutego, w Łodzi odbędzie się pierwsza edycja FŁM Pit Bike, wydarzenia poświęconego mini motocyklom. Na potwierdzenie udziału zostało coraz mniej czasu, liczba miejsc jest ograniczona.


Koszt udziału to 150zł/os. za sesję. Podczas jednej sesji będą jeździć dwie grupy, każda po 8 osób. Sesja podzielona jest na  poszczególne części: 10 minut jazdy, 10 minut przerwy. Łącznie jedna grupa ma 5 jazd, po 10 minut. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego, w godz. 9-14:00, na terenie Gokart Arena ŁÓDŹ. Organizatorem wydarzenia jest Forum Łódzkich Motocyklistów, przy współpracy z Liberty Motors Łódź.
Pit Bike udostępnia firma 3MMRacing. 

Uwaga! Wymagany jest kompletny strój motocyklowy.


Na wydarzenie obowiązują ZAPISY


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook