opublikowano 01/07/2019 o godzinie 04:36:02, autor Olga Taraszka

Paulina Adamska: "Teraz ćwiczę jeszcze ciężej"
Paulina Adamska #103 to zawodniczka, która podczas ostatniej rundy Pucharu Polski Pit Bike SM zajęła 3.miejsce. Już za niecały tydzień ponownie stoczy ona pojedynek o kolejne punkty w klasie pit ladies. Jak zapowiada - tor w Radomiu zna całkiem nieźle, a każdą wolną chwilę wykorzystuje aktualnie na trening. 

 Niech zgadnę tor w Toruniu stał się Twoim ulubionym?
Paulina Adamska: 
Już na pierwszych wyścigach bardzo polubiłam tor w Toruniu, jednak po ostatniej rundzie zdecydowanie dużo bardziej go lubię. Pomimo tego, że rzadko tam bywam, to lubię na nim jeździć. Nie spodziewałam się, że mam szansę na podium, było to dla mnie totalnym zaskoczeniem. Obydwa wyścigi były pełne emocji, rywalizacji, ale też dobrej zabawy. Było wiele bliskich spotkań z innymi zawodnikami w zakrętach, gdzie jechaliśmy motocykl, przy motocyklu.

Brat był pewnie dumny…
Paulina: 
Z bratem zawsze dzielimy się wrażeniami z toru. Opowiadamy, jak my jeździmy i dzielimy się dobrymi radami, co do jazdy. Dużo czasu wspólnie spędzamy przy pit bikach, pielęgnacja maszyn, dbanie o dobry stan techniczny, przygotowanie do kolejnej jazdy. Brat był bardo dumny ze mnie, gratulował mi i wspierał w tak ważnych chwilach. Ja również jestem z niego bardzo dumna, bo świetnie mu idzie na torze i też bardzo dużo osiągnął.Teraz pełna koncentracja na treningach?​​​​​​​
Paulina: 
Teraz ćwiczę jeszcze ciężej, aby utrzymać pozycję w klasyfikacji ogólnej sezonu. Ostatnio trenowaliśmy 8 godzin w Radomiu. Ćwiczę tak często, jak tylko mogę.

Czyli czujesz się dosyć dobrze objeżdżona w Radomiu?
Paulina:
Tak, tor w Radomiu bardzo lubię i czuję się na nim dobrze. Są zakręty trudniejsze do pokonania, jak i te łatwe. Całkiem nieźle znam ten tor i według mnie jest super.

Dzięki bardzo i powodzenia w sobotę.
Paulina:
Dziękuję, do zobaczenia. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook