opublikowano 14/07/2019 o godzinie 16:32:00, autor Olga Taraszka

Patryk Grabowski: "Klasa Amator jest super dla osób, które zaczynają swoją przygodę z zawodami"
Patryk Grabowski #87, podczas swoich debiutanckich zawodów rozgromił klasę Amator i wygrał zmagania, podczas II Rundy Pit Bike Cup. Co więcej stoczył on pasjonujący pojedynek ze swoim bratem Krystianem #43. Obydwaj zawodnicy zdecydowanie pokazali dużą klasę!Nie taki amatorski ten pojedynek w klasie Amator, podczas ostatniej rundy Pit Bike Cup…
Patryk Grabowski: 
Podsumowując moje wyścigi, myślę że mogę być z siebie bardzo zadowolony. Pierwsze miejsce, zdobyte w debiutanckich zawodach bardzo mnie cieszy. W pierwszym wyścigu wyjechałem trzeci ze startu i wyprzedziłem dwóch rywali, później starałem się popełniać, jak najmniej błędów na trasie, co dało mi odjechać na kilkadziesiąt metrów przed pozostałych zawodników. W drugim wyścigu jednak zabrakło trochę kondycji i ostatecznie dojechałem drugi. Stawka była bardzo wyrównana i co najlepsze „spora”. Myślę że klasa Amator jest fajnym wyjściem dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z zawodami. Jak w ogóle trafiłeś na zawody w Głażewie?
Patryk: 
O pit bike dowiedziałem się od obecnego trenera Jakuba Majchrzaka. Swojego pierwszego pita zakupiłem w listopadzie, nie myślałem nigdy wcześniej o startach w zawodach, chciałem po prostu pojeździć dla funu. Jak wiecie jeżdżę z bratem, który wystartował w zawodach na pierwszej edycji zajął tam wysokie trzecie miejsce, pomyślałem, że też spróbuję i zjawiłem się na drugiej rundzie.

Apropo tego co wspomniałeś, braterska rywalizacja o czołowe pozycje wzbudziła podwójne emocje...
Patryk: 
Z bratem wszystkie treningi spędzamy razem i rywalizacja z Krystianem na pewno mi pomaga. Jeździmy na równym poziomie, możemy nawzajem obserwować swoją jazdę i wymieniać się argumentami, co z potencjalnymi rywalami nie wchodzi w grę.

Planujesz startować w III Rundzie Pit Bike Cup?
Patryk:
W trzeciej rundzie Pit Bike Cup będę startował w klasie Stock 150. O zwycięstwo w tej klasie będzie bardzo ciężko, ale mój cel na te zawody to po prostu je ukończyć i przywieźć zdobyte doświadczenie do domu.

W takim razie trzymam kciuki i powodzenia,
Patryk:
Dziękuję bardzo. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook