opublikowano 25/02/2019 o godzinie 21:25:06, autor Żaneta Lipińska

Panele teamtyczne dla zawodników [WARSAW MOTORCYCLE SHOW]

Już w piątek widzimy się na targach Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie. To świetna okazja, by spotkać się ze znajomymi z toru oraz dowiedzieć co ciekawego w świecie pit bike w 2019 roku.

Podczas targowego weekendu przygotowaliśmy specjalnie dla Was kilka spotkań z zawodnikami. Zacznijmy od naszych najmłodszych gwiazd paddocku. W sobotę o 11:00 i niedzielę o 12:00 obędzie się spotkanie z zawodnikami klas dziecięcych Stock 90, Stock 125 oraz ich rodzicami. W tym miejscu zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w spotkaniu. To również idealna okazja dla osób, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z zawodami. Nasi zawodnicy z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami i podpowiedzą, jak zabrać się za przygotowania.

Bardzo ważny punkt programu to prezentacja Pucharu Polski Pit Bike SM, która odbędzie się w sobotę o 12:00 na scenie głównej targów. Tam znajdą się przedstawiciele wszystkich klas pit bike-owych zmagań, a organizatorzy opowiedzą o cyklu w 2019.

Również w sobotę o 16:00 obędzie się spotkanie z zawodniczkami Pucharu Polski Pit Bike. W minionym sezonie aż czternaście Pań stanęło w szranki na torze, to chyba był rekordowy rok i mamy nadzieję, że zachęta dla kolejnych zawodniczek. O swoim sezonie opoiwedzą, m.in. Zuzia Lewandowska aka Zwykła Dziewczynka, Dominika Orlik, Monika Katanka Jaworska i Dzikuska.

Na finał targów konferencja Pucharu Polski Pit Bike SM. Będzie można posłuchać, jak będzie wyglądała organizacja zawodów w tym sezonie oraz zadawać pytania dotyczące cyklu, który zostanie rozegrany w pięciu rundach na torach całego kraju.

Strefa Dzieci będzie zlokalizowana w hali D, w pawilonie 3. Bilety jednodniowe na to wydarzenie kosztują 40 zł za dzień lub 60 zł za dwa dni, bilet ulgowy z legitymacją szkolną- 20 zł. Szczegółowe informacje: www.motorcycleshow.pl
 

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook