opublikowano 20/04/2017 o godzinie 13:04:35, autor Piotr Młynarczyk

Ostatnie przymiarki przed Pucharem Polski Pitbike MRF Supermoto

W najbliższą sobotę tj. 22.04.2017r na Autodromie Bemowo w Warszawie odbędą się zawody Supermoto. Wśród dużych sprzętów tradycyjnie już pojawią się również pit bike’i. Wziąć udział może każdy – niezależnie do marki posiadanego pita. Jest to idealna impreza aby spróbować swoich sił i zobaczyć czy asfalt Was kręci. Ponadto możecie sprawdzić swoje sprzęty oraz dokonać ostatnich poprawek przed nadchodzącą I rundą Pucharu Polski Pitbike MRF Supermoto ( 29 kwietnia – Bydgoszcz ). Wpisowe to 60zł młodzież do lat 16 110zł pozostali. Zapraszamy zawodników z całej Polski – niewymagane są licencje oraz badania lekarskie.

Dla chętnych do wypożyczenia pit bike'a prosimy o kontakt –  biuro@pitbikemrf.pl.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/149837055535352/

Do zobaczenia !


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook