opublikowano 23/01/2018 o godzinie 18:29:09, autor Olga

Ostatni styczniowy trening już wkrótce!W niedzielę 21 stycznia w godzinach 9-12 na Canpol Extreme w Chojnicach odbędzie się kolejny trening pit bike! Jazdy dzieci rozpoczną się o godz. 8:00. Podczas treningu zaplanowane są jazdy w sesjach 12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym pitem uzależniony jest od ilości uczestników wydarzenia:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.

Na miejscu nastąpi podział na grupy w zależności od ilości zawodników i stopnia zaawansowania.

Dla osób nie posiadających własnego pit bike -a będzie możliwość wynajęcia motocykla.
Cena wynajmu to 240 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo.

Każda osoba, która chce wziąć udział w treningu również na własnym pit bike`u proszona jest o przesłanie wiadomości na skrzynkę strony: Motokarton z imieniem i nazwiskiem oraz numerem pesel. Osoby niezgłoszone mogą zostać niedopuszczone do treningu. Organizatorzy kierują prośbę do wszystkich zawodników o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika.

W razie pytań, bądź chęci rezerwacji można kontaktować się, poprzez stronę: Motokarton. Ilość motocykli ograniczona!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook