opublikowano 21/06/2019 o godzinie 09:42:55, autor Olga Taraszka

Oskar Tuszyński: "Tor w Głażewie jest trudny technicznie"Już zaledwie jeden dzień dzieli nas od rozpoczęcia II Rundy Pit Bike Cup w Głażewie. Swoje przygotowanie i gotowość do rywalizacji  potwierdza Oskar Tuszyński #225. Już w niedzielę ponownie będzie można dopinogować tego zawodnika w klasie STOCK 125. 


Jak przygotowania do II Rundy Pit Bike Cup?
Oskar Tuszyński: 
Przygotowania do II Rundy Pit Bike Cup miewają się dobrze. Nie planuję już żadnych treningów. Po I rundzie uczęszczałem na szkolenia z trenerem Wójcikiem i Kruszyńskim oraz indywidualnie, dlatego czuję się gotowy do rywalizacji. 

Komuś kto nie zna toru w Głażewie, powiedziałbyś, że jest wymagający?
Oskar: 
Tak, tor w Głażewie jest dla mnie wymagający. Moim zdaniem jest on trudny technicznie, szczególnie na zakrętach. Mimo to lubię na nim jeździć i rywalizować. Na I rundzie zarówno pierwszy, jak i drugi wyścig pojechałeś bardzo równo..​​​​​​​.
Oskar: 
I runda wypadła słabiej, ponieważ jechałem na nowym motocyklu, do którego nie bylem przyzwyczajony i zająłem dwa razy siódme miejsce. Moim zdaniem stawka zawodników jest  bardzo wyrównana, po ostatnich, intensywnych treningach, myślę jednak, że mam szansę zająć lepsze miejsce.

Oprócz Głażewa startujesz gdzieś jeszcze?​​​​​​​
Oskar: 
Na razie startuję tylko w Głażewie i skupiam się na cyklu Pit Bike Cup.

Dzięki bardzo i powodzenia w niedzielę.
Oskar:
Dziękuję, do zobaczenia. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook