opublikowano 02/09/2019 o godzinie 15:21:12, autor Olga Taraszka

Oskar Szulc: "Mam nadzieję, że z roku na rok będzie lepiej"
Oskar Szulc to zawodnik, który w tym sezonie rywalizuje w klasie Stock 150 Junior. Aktualnie jest on na 5. miejscu w generalnej klasyfikacji. Choć do tej pory nie miał okazji jedzić w Starym Kisielinie, to podkreśla, że najważniejszy jest trening i pozytywne nastawienie. Nie masz łatwego zadania w tym sezonie, klasa STOCK 150 Junior jest niezwykle mocna..
Oskar Szulc:
To prawda, stawka jest bardzo mocna, Milan Pawelec naprawdę świetnie jeździ w tym sezonie. Będę się jednak starał do samego końca jechać, jak najlepiej. Do tej pory jestem zadowolony że swoich wyników, mam nadzieję że z roku na rok będzie coraz lepiej. Z biegiem czasu myślę o tym, żeby przesiąść się na duży motocykl.

Od kiedy w ogóle jeździsz na pit bike?
Oskar:
Przygodę z pit bike zacząłem dokładnie dwa lata temu. Mój pierwszy start w zawodach odbył się w ubiegłym roku w Koszalinie. W tej chwili swój wolny czas poświęcam głównie na treningi. Godzę to z treningami boksu, gdyż oprócz motorsportu, biorę udział w zawodach bokserskich o randze wojewódzkiej i krajowej. Często trenujesz w tygodniu?
Oskar: 
Staram się jeździć na pit bike, jak najczęściej, przynajmniej raz w tygodniu. Wiem, że tylko dzięki regularnym treningom, można osiągać coraz lepsze wyniki. 

Przed nami już tylko finał Pucharu Polski Pit Bike SM. Znasz tor w Starym Kisielinie? 
Oskar
: Tor w Bydgoszczy znałem bardzo dobrze, niestety w Starym Kisielinie jeszcze nie byłem. Mimo wszystko pozytywnie nastawiam się na start, do zobaczenia 6 października. 

Dzięki bardzo i powodzenia na ostatniej rundzie.
Oskar:
Dziękuję. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook